Rezervní tým Dynama pokračuje v sérii zápasů bez porážku i po utkání v Chebu. Nescházelo však mnoho aby odcházeli Jihočeši poraženi. Domácí Cheb se velice rychle ujal vedení. Na Šebestův přesný zásah odpověděl v 57. minutě povedenou střelou Radim Pouzar. Západočeši v závěru zatlačili Dynamo před vlastní bránu a vyústěním byla Bezdičkova branka pět minut před koncem. Ani druhé vedení v zápase nedokázal Union udržet. V samotném závěru zápasu zahrával Michál Mácha trestňák, který si domácí fotbalisté nešťastně srazili za záda vlastního gólmana a rozhodli tak o konečné dělbě bodů.
Domácí Cheb na Jihočechy doslova vlétl a po sérii standartek se již v 5. minutě mohli domácí radovat z přesného zásahu Miroslava Šebesty – 1:0. Budějovice si v prvním poločase vytvořili několik standartních situací, ohrozit gólmana Kýčka se jim však nepodařilo.

Do druhého poločasu vyslal trenér Karel Musil dva nové hráče, čímž se mu podařilo oživit hru svého týmu. První ovoce sklidili Jihočeši v 57. minutě, když Radim Pouzar vypálil z úhlu ze vzdálenosti zhruba 20 metrů a vymetl pavouky ze šibenice – 1:1. V 61. minutě měl obrovskou šanci Zdeněk Ondrášek, sólo na gólmana Kýčka zakončil střelou nad. S přibývajícími minutami se hosté stále více tlačili před Vršeckého bránu. Gólman Dynama držel akcie Jihočechů nad vodou do 85. minuty, kdy po centru Waltera přesně vypálil Bezdička – 2:1. Když už to vypadalo, že si domácí tři body pohlídají, zahrávalo Dynamo trestňák a konkrétně to byl Michal Mácha, jehož pokus si do vlastní brány tečovali domácí fotbalisté – 2:2.

Ladislav Bernát: (asistent trenéra a vedoucí mužstva) „S bodem jsme samozřejmě spokojeni. Nesehráli jsme sice tak povedené utkání jako v sobotu v Kolíně, ale i tak si díky zlepšenému výkonu ve druhém poločase připisujeme bod. Do druhého poločasu se nám podařilo oživit hru a především útok a vybojovat zaslouženou remízu.“