Třetí zápas letní přípravy, poslední na území České republiky. Dynamo se před soustředěním v Rakousku, kam vyráží příští sobotu, představilo na hřišti v Hluboké nad Vltavou proti Táborsku. Dalo tři branky, tři ale také dostalo a s regionálním soupeřem remizovalo 3:3.

O něco aktivněji začaly České Budějovice, ani jedna z úvodních příležitostí ale gól nenabídla. Táborsko poprvé výrazněji zahrozilo v 8. minutě a hned z toho byla změna skóre. Ondřej Bláha dostal prostor ke střele těsně za hranou vápna a přesnou ranou k tyči poslal Táborsko do vedení. V 15. minutě se pokusil srovnat na straně Dynama obránce Martin Sladký, míč ale jen orazítkoval břevno. Konstrukce branky zvonila i na druhé straně o pět minut později.

Dynamo se hnalo za vyrovnáním, dlouho se mu ale nedařilo najít recept na brankáře Kerla. Gól nepřišel z přímáků ani série rohových kopů, díky kterým českobudějovičtí fotbalisté sypali balony do pokutového území. Ve 34. minutě se ale přeci jen dočkali. Jakub Matoušek se dostal do úniku a skvělou střelou vyrovnal na 1:1. A o deset minut později bylo pak na lavičce Dynama ještě veseleji. Daniel Hais přesnou hlavou překonal gólmana Táborska podruhé a zařídil Dynamo to, že šlo do kabin spokojenější.

Nejprve v 8. minutě, pak ve 4. minutě druhého poločasu. Táborsko dokázalo stejně jako v prvním dějství rychle udeřit i po změně stran. Chyby Dynama využil ve 49. minutě Bojan Dordić a vyrovnal na 2:2. Táborsko hájilo remízu až do 64. minuty, kdy se prosadil Marcel Čermák. Ani to ale stále nebylo vše. O třináct minut později se měnilo skóre znovu a tentokrát už naposledy. Na 3:3 vyrovnal Oloko Ede a oba týmy se tak rozešli smírně.

Tomáš Zápotočný (trenér Dynama):„Myslím si, že druhý poločas byl z naší strany podstatně lepší než první. Ale pořád jsme v hrubé přípravě, chceme vidět kluky v akci a každý odehrál poločas. Nervózní vůbec nejsem, to hlavní přijde na soustředění v Rakousku. Byl to pro nás dobrý test s kvalitním soupeřem a jsem rád, že se nikdo nezranil.“