Zápas SK Dynamo - Brno

Jaromír Plocek (trenér Dynama): "Po vyhraném utkání v Hradci Králové, jsme chtěli opět bodovat a navázat na dobrou hru v Hradci Králové. Do utkání jsme vstoupili dobře a dali jsem moc pěkný gól Bečvářem, který byl opravdu výstavní po solové akci. Pak jsme Brno pustili po vlastních chybách do vedení a museli jsme dotahovat výsledek. Opět po pěkné akci jsme vstřelili vyrovnávací branku Plandorem a dostali jsme se vzápětí do vedení po vstřelené brance Kevinem Strejčkem. Opět po naší hrubce jsme si nechali vyrovnat a do poločasu jsem šli za stavu 3:3. Druhý poločas nebyl z naší strany moc povedený a Brno mělo častěji míč na svých kopačkách a přehrávalo nás. My jsme měli hodně ztrát míče a tím jsme se dostávali pod tlak. Utkání nakonec skončilo remízou. Získali jsem další bod do tabulky a už je pohled na tabulku malinko lepší, protože úvod sezony se nám nepovedl a měli jsme dlouho na svém kontě nula bodů. Musíme se zaměřit na obranou fázi našeho celého týmu, i protože na můj vkus dostáváme hodně moc branek. Nad tímto problémeme musíme v tréninku zapracovat."