Zápas Slavia - SK Dynamo

Už ve druhé minutě po přetaženém centru Adauta vstřelil úvodní gól zápasu Skácel. Slavii branka uklidnila, ale Jihočechy nijak do kolen nesrazila. O tři minuty později mohlo být vyrovnáno: Svoboda se dostal až před Václavíka, ale slávistického brankáře nepřekonal. V závěru prvního poločasu se Václavík znovu vyznamenal. Nejprve skvěle vyrazil hlavičku Horejše a vzápětí dorážku Jůna. V té době však slávisté vedli už 2:0. To po Skácelově akci zvýšil Piták. V prvním poločase byla hra v poli poměrně vyrovnaná, hosté se nezaměřili jen na obranu, snažili se odpovídat na mírnou převahu Slavie, ale až na uvedené případy končily jejich snahy na pozorné hře domácí obrany. Druhý poločas začal velkým tlakem Pražanů. Hned z prvního útoku zakončil pěknou kombinaci Vachoušek bombou do horního rohu branky, vzápětí Adauto vystřelil těsně vedle a svou šanci neproměnil ani T. Došek. Oba si to však brzy vynahradili. T. Došek sedm minut po přestávce vsřelil čtvrtý gól a Adauto technickou střelou zvýšil na 5:0. To už se zápas změnil ve slávistickou exhibici, trenér Beránek poslal během pěti minut na hřiště tři náhradníky, a mužstvo dál koncertovalo. Čtvrt hodiny před koncem po rohovém kopu snížil Chlebek hlavou, ale hned vzápětí Adauto střelou z 20 metrů překvapil brankáře Semana. /To byla hrůza!/