Utkání exligových týmů mezi Hradcem Králové a českobudějovickém Dynamem nemělo vítěze a nenabídlo ani branku. Ani předvedená hra diváky na stadionu ze sedaček nezvedala, každý tým si vypracoval jen několik příležitostí. V té největší hostující trefil Jan Šimák břevno.

Českobudějovičtí trenéři opět trošku zamíchali se sestavou, chyběl obránce Novák. Od úvodu se nehrál žádný extra atraktivní fotbal. Oba celky se směrem dopředu trápily, o něco aktivnější byli domácí. Ti hrozili důrazným Vaněčkem nebo Dvořákem, jenž těsně přestřelil ve 24. minutě branku. Jihočeši se osmělovali zřídka, ale jen centimetry jim chyběly ve 33. minutě, kdy Šimák parádní střelou z pětatřiceti metrů trefil břevno.

Ani po pauze se obraz hry příliš nezměnil. Votroci se snažili o aktivitu, ale byli směrem dopředu bezzubí. Dynamo hrozilo z brejků, po jednom z nich centroval Šimák na Jurdíka, kterému chyběl kousek ke gólové hlavičce. I domácí to zkoušeli vzduchem, jenže Krmašova hlavička šla těsně vedle. S postupujícím časem se tlak Hradce stupňoval. Sukenníka s Marešem vychytal výborný brankář Křížek, aktivní Vaněček nebo Vlkanova pro změnu pálili nad branku. V trošku hektickém závěru ještě Křížek zastavil střelu Schwarze a víc už se nestalo nic. Oba týmy se tak rozešly s bodem za bezbrankovou remízu.


Ohlasy trenérů

František Cipro (trenér Dynama): "Přijeli jsme sem otřeseni po posledních zápasech, které nám příliš nevyšly. Chtěli jsme tedy v Hradci samozřejmě něco uhrát. První poločas byl z naší strany dobrý. Měli jsme tam několik náznaků šancí, které jsme ale nedokázali dotáhnout do úplného konce. Ve druhém poločase nás pak domácí dostali trochu pod tlak, ale vytvořili si jen jednu šanci. My jsme hrozili z brejkových situací. Zápas to byl průměrný a remíza je spravedlivá. "

 

Milan Frimmel (trenér Hradce) "Do utkání jsme nevstoupili vůbec dobře. Chyběla tam agresivita a chybělo tam nasazení. V úvodu zápasu jsme byli šíleně nepřesní a na delší dobu se nám nedařilo podržet míč. Postupem času se to začalo zlepšovat a druhý poločas už herně vypadal trošku jinak. Soupeře jsme přehrávali a je jen škoda, že jsme nedokázali proměnit naše šance Súkenníka a Krmaše. "