Bez branek skončil duel Dynama v Pardubicích. Vyrovnaný fotbal bez větších šancí gradoval v závěru, kdy nejprve měl velkou šanci Čermák, pak domácí trefili tyč a v 84. minutě byl po faulu na Benáta na hranici vápna vyloučen pardubický Přibyl. Z následného přímého kopu Táborský nerozhodl a nepodařilo se to Jihočechům ani v krátké přesilovce. Oba celky se tak rozešly bez branek.

Do sestavy Dynama se vrátil minule vykartovaný Adrián Čermák, i Pardubice udělaly pouze jednu změnu v sestavě. V útoku Fuska nahradil Ladra. Častěji s míčem na kopačkách začali domácí fotbalisté, avšak k žádné střele v úvodních deseti minutách nedošlo. Jihočeši se dostali k rychlému brejku, jenže kapitán Petr Benát nacentroval pouze do náručí brankáře Knoblocha. Na druhé střílel z dorážky vedle Kudrna.

První velkou šanci zápasu měli Pardubičtí ve dvacáté minutě. Centr z pravé strany vypadl Křížkovi z rukavic, následně dokázal pokrýt nebezpečnou střelu Kima. Jihočeši znovu zahrozili po rychlém brejku. Míč dostal před vápno Richard Kalod, zvolil střelu, ale trefil pouze beka stojícího před ním. Velké štěstí mělo Dynamo těsně před půli, když Funda odhlavičkoval míč do bezpečí pouze těsně vedle branky. Asi největší šanci v první půli spálil Ivo Táborský, když osamocen hlavičkoval těsně vedle.

Po pauze pokračoval fotbal zejména mezi vápny. Domácí zahrozili po rychlé akci, kdy Klesa zachraňoval situaci před Kayambou. S přibývajícím časem byli bezpečnějším týmem hosté z jihu Čech. Řada rohů a standardních situací ale vedoucí branku nepřinesla, protože Táborský mířil hlavou nad a Čermáka z úhlu skvěle vychytal pardubický gólman Knobloch. Východočeši byli v těchto pasážích z role a ke Křížkově brance ne moc nedostávali. Ojedinělou změnu přinesla 82. minuta, kdy akci Ladry s Valentou zakončil Řezníček střelou do tyče.

To bylo ze strany Pardubických vše. V 84. minutě totiž Benát sledoval dlouhý míč, předskočil domácího obránce Přibyla, který jej rukama stáhl k zemi. Hosté se dožadovali penalty, ale byl z toho jen trestný kop na hranici vápna a červená karta pro domácího fotbalistu. Následný přímý kop rozehrál Táborský, ale jeho ránu na stranu brankáře vyrazil připravený Knobloch. Dynamo v závěru tlačilo, v přesilovce už se ale do žádné vyložené příležitosti nedostalo. Z Pardubic si tak Jihočeši odvezli bod za bezbrankovou remízu.