V 15. kole FORTUNA:LIGY hostilo Dynamo na Střeleckém ostrově Teplice. Těm se podařilo díky Vachouškovi skórovat už v 6. minutě zápasu. Ani přes dobrý výkon a množství šancí se Dynamu nepodařilo zareagovat a soupeř si tak z Budějovic odváží všechny tři body za vítězství 1:0.

Utkání nezačalo pro Dynamo dobře, už v 6. minutě zápasu doběhl Robert Jukl míč na pravé straně hřiště, poslal jej z první na Trubače, jehož míč do vápna si našel teplický útočník Tadeáš Vachoušek, a uklidil ho do sítě Dynama. Hráči v černobílých dresech vzápětí zabrali a dostali se do několika nadějných příležitostí. Ani jedno ze zakončení Adedirana však gólem neskončilo. V 19. minutě měl další velkou šanci Dynama Marcel Čermák, kterému ve vápně hostů akrobaticky přihrál Adediran. Čermákovo zakončení však putovalo mimo branku Tomáše Grigara. Po půlhodině hry Dynamo uzamklo Teplické v jejich vápně. Obklíčení zakončil střelou zpoza vápna Patrik Hellebrand, jehož rána však prošla těsně kolem tyčky. Ačkoliv tedy bylo od inkasovaného gólu Dynamo lepším týmem, branku se mu vstřelit nepodařilo a do kabin se šlo za stavu 0:1.

Po několika minutách druhého poločasu zaváněl po centru Sladkého penaltou obranný zákrok na Adedirana. Po přezkoumání VARem ale zápas pokračoval dále. Po celý zbytek poločasu mělo Dynamo herní a střeleckou převahu. V asi největší šanci Dynama se ve druhém poločase ocitl opět Marcel Čermák, ten už ale zakončoval ve velkém záklonu, a i kvůli tomu Grigarovu svatyni netrefil. V 82. minutě si soutěžní debut v A-týmu Dynama připsal mongolský útočník Tuguldur Gantogtokh. On ani nikdo z jeho spoluhráčů ale žádný z velkého množství střeleckých pokusů neproměnil a Teplice tak po výhře 1:0 odváží ze Střeleckého ostrova všechny tři body.

Trenér Dynama Marek Nikl: Dneska jsme si zápas udělali těžký tím, že jsme brzo inkasovali. Teplicím to pomohlo, mohly se víc soustředit na defenzivu. Na druhou stranu, i my jsme dneska podali herně dobrý výkon, chyběly tomu jen ty vstřelené branky. Šancí jsme měli hodně, kluci dřeli až do konce, za to jim musím poděkovat, protože výkon samotný byl dobrý. Bohužel, tím, že se nedaří, tak kluci nejsou v zakončení uvolnění a nevolí optimální řešení.