Zápas Bohemians - SK Dynamo

Poslední nedělní - večerní - zápas úvodního dějství první fotbalové ligy ve vršovickém ďolíčku předznamenal pořádný bouřkový liják, který něco umazal z očekávané návštěvy. Dodatečný nováček - domácí Bohemians - nakonec pro premiéru přece jen uschopnil svého kapitána Jiřího Nováka i libereckou posilu Nesvačila. Posledně jmenovaný coby libero začal dirigovat obranu Pražanů, jež musela v první pětiminutovce čelit útočné snaze Jihočechů. Domácí se nakonec ale dostali v 8. minutě do vedení a na konečných 1:1 před koncem poločasu vyrovnal Stanislav Vlček.

Pavel Tobiáš (trenér Dynama): Chtěli jsme v Ďolíčku získat bod, což se nám podařilo, a proto jsem spokojen. Bylo to velice těžké utkání s nováčkem, který byl plný euforie a bojoval doslova o život. Důkazem toho je, že se mu dva hráči v premiéře v přemíře snahy zranili. Zápas jsme však zvládli až na dva momenty, první byl při inkasované brance, druhý při Barteskově vyloučení.