Zápas Olomouc - SK Dynamo

Sigma měla famózní vstup do utkání. V 5. minutě ještě brankář Seman s vypětím všech sil vyrazil na roh ránu Kučery z trestňáku. Po třech minutách už poprvé kapituloval. Vyskočil poslal kolmo vpřed Vlčka, ten si před vápnem pohrál se zadáky a levačkou nedal Semanovi naději. Po šesti minutách napřáhl z pětadvaceti metrů Kováč a jeho bomba pořádně napnula budějovickou síť podruhé. V 17. minutě pak kopal trestňák Urbánek, balon projel hladovou zdí a brankář Seman si říkal o vystřídání. Rychlé vedení domácí lehce ukolébalo a přišel trest. Ve 20. minutě byla Sigma vzadu trochu laxní a Lafata zblízka překonal Vaniaka. Ale stav 3:1 nevydržel dlouho. Ve 23. minutě brankář Seman při pokusu o odkop malé domů trefil dotírajícího Reitera a bylo to zase o tři. Po změně stran už se domácí tolik nehnali dopředu, i když hosté si jistě nějaký ten fík navíc zasloužili. V 61. minutě domácí chybovali podruhé. Vaniak neudržel střelu Lafaty a volný Svoboda už neměl s dorážkou problém. V 70. minutě při závaru domácích odpustil nepřesný sudí Královec Budějovicím čistou penaltu za faul na Reitera. Pokutový kop mohl odpískat, a minimálně žlutou kartu udělit, v 86. minutě, kdy se hnal sám na bránu Vlček. Jirousek Vlčkovi sice visel na ruce snad dvacet metrů, ale rozhodčí si asi prohlížel duhu na nebi po dešti, který se nad Androvým stadionem přehnal. Pátý kus na cestu sice Budějovice nedostaly, ale i tak Sigma své příznivce potěšila dobrou hrou a pěknými góly.