Předchozí působiště: FK Jindřichův Hradec (1990-1995), SK Dynamo Č. Budějovice (1995-2000), Třeboň (2000-2001), SK Dynamo Č. Budějovice (2001-2005), Prachatice (2005), SK Dynamo Č. Budějovice (2005-????)
Reprezentace: U-17, U-18 - celkem 13 zápasů (viz níže)
Debut v první lize: 17. 10. 1999, Dynamo ČB - Ostrava 2:2
První vstřelená branka: 11. 5. 2003, Dynamo ČB - Zlín 1:2
Debut za Dynamo ČB 17. 10. 1999, Dynamo ČB - Ostrava 2:2

Hodnocení
S fotbalem začal v Jindřichově Hradci, odkud se brzy přesunul do Dynama, kde vyrůstal v mládežnických výběrech. Pravidelně se také objevoval v reprezentacích v různých věkových kategorií. Sezonu 2002/2001 strávil na hostování v třetiligové Třeboni. Jeho rozlet brzdí častá zranění během letních příprav. Pak těžko dohání ztracenou kondici a nedostává se do stabilizované sestavy.

Napadající útočník, který toho během pobytu na hřišti hodně naběhá. Často se dostává do koncovky, chybí mu ale ještě zkušenost s první ligou.

SEZONA 1999/2000
Jen ve dvou zápasech (doma proti Ostravě a v Hradci) se objevuje na hřišti jako střídající hráč. Připsal si pouhých sedm minut, v nastaveném čase zápasu s Ostravou mohl rozhodnout o vítězství Dynama, jeho hlavičkový pokus ale Vít Baránek bravurně kryl.

SEZONA 2001/2002
Celou sezonu figuroval na soupisce B-mužstva, za které odehrál 29 zápasů a vstřelil v nich 5 branek.

SEZONA 2002/2003
Konečně dostává více prostoru v A-mužstvu. V průměru odehrál třicet minut na zápas. Dostává se do vyložených brankových příležitostí, ale štěstí mu stále chybí. Jednou se nakonec přeci jen trefil - bohužel to ale bylo v zápase, kdy Dynamo prohrálo doma se Zlínem 1:2.

SEZONA 2003/2004 (28 zápasů - 1 vstřelená branka - 5 asistencí) - 5,9 bodů
Stále byl náhradník, který dokázal bez problému vplout do vysokého tempa hry a strhnout tým do další aktivity. Stále však nedozrál k nasazení do základu. Právě delší pobyt na hřišti mu chyběl, snaha předvést se byla často křečovitá. Dokázal výborně vybojovat míč, bohužel ho ale stejně často ztrácel. Úctyhodná je jeho statistika asistencí - dokázal přihrát na pět branek - lepší byl pouze Marek Kulič

SEZONA 2004/2005 (12 zápasů - 0 vstřelených branky - 1 asistence) - 4,0 bodů
V podzimní části sezony se na hřišti dostával jen velmi sporadicky. Pavel Tobiáš ho příliš nevyužíval, Žák téměř vůbec. V několika málo zápasech neměl dostatek prostoru ukázat se. Během zimní přestávky odešel na hostování do Prachatic...