Čtyři zápasy, čtyři výhry. Ženský tým Dynama zažívá skvělý vstup do nové sezony, protože dokázal uspět také na půdě nováčka z Vlašimi. Těsnou výhru vystřelila Mária Pfeiferová, o první branku se postarala Veronika Stejskalová.

Úvod do utkání se mnohem lépe vydařil domácím hráčkám. Už ve třetí minutě šly do vedení, kdy se trefila Hana Vávrová. Vedoucí branka hostující fotbalistky rozhodila a Vlašim držela jednobrankový náskok poměrně dlouho. Důležitý moment přišel na konci první půle, kdy se podařilo srovnat Veronice Stejskalové. Obrat ve skóre se hostujícímu týmu podařilo dokonat na začátku druhého poločase, protože se prosadila Mária Pfeiferová. Další branka už nepadla, takže ženy Dynama zůstaly i po čtvrtém kole stoprocentní.

Diana Benátová (trenérka týmu): „Do utkání, ve kterém nám chybělo několik hráček, jsme bohužel nevstoupili, tak jak jsme si představovali a hned v úvodu jsme inkasovali branku po několika individuálních chybách. Poté bylo vidět, že nás to trošku rozhodilo. Od patnácté minuty jsme se ale opět dostali k naší hře a zatlačili soupeře na jeho polovinu. Ještě do poločasu se nám podařilo vstřelit vyrovnávací branku, což si myslím, že bylo pro další průběh utkání velice důležité. Ve druhém poločase jsme pokračovali tak, jak jsme skončili. Vytvářeli jsme si několik brankových příležitostí, z nichž se ujala pouze střela Pfeiferové, která nám tak svou brankou zajistila vítězství v tomto utkání."