V jarní části sezony bude mít Dynamo České Budějovice zastoupení i v první a třetí lize. Již na podzim v těchto soutěžích hostovali Horejš, Penner, Myšák, Rožboud, Smíšek, Skála a Beer, které v druhé části sezony doplní v Příbrami hrající Jan Gruber. Ze seznamu hostujících fotbalistů naopak vypadli Vlado Pončák (přestup do Jablonce), Radek Krejčík (ukončení profesionální smlouvy) a Jiří Kladrubský (příchod do A-týmu Dynama). V dalších nižších soutěžích by měly do jarní části soutěže vstoupit čtyři fotbalisté (Pintér, Legdan, Bezemek a Šafránek).

Fotbalisté Dynama hostující v českých týmech

I. LIGA
Jan GRUBER (Příbram)
Ve svém prvním utkání v příbramském dresu odehrál na hřišti v Teplicích 68. minut. V průběhu utkání se dostal k jedinému slibnému zakončení, jeho střela ale skončila vysoko nad. V 50. minutě uviděl žlutou kartu. Jeho tým po dvou červených kartách nakonec prohrál brankou z pokutového kopu, kterou v 90. minutě proměnil Doležal.
I ve svém druhém zápase za Příbram se dostal k jedné dobré příležitosti, avšak ani tentokrát se střelecky neprosadil. Jeho mužstvo nakonec v Olomoucí prohrálo 2:1, když všechny branky padly v prvním poločase. Gruber odehrál 81 minut.
Další dva domácí zápasy (Blšany a Jablonec) byly kvůli nezpůsobilému terénu odloženy...
Statistika: 2 zápasy - 149 minut - 1 žlutá karta

David HOREJŠ (Brno)
V prvním jarním kole odehrál na Strahově proti Jihlavě ve středu obrany celý zápas. Ve velmi vyrovnaném a pro oko fanouška nezajímavém zápase si na postu stopera vše pohlídal a utkání nakonec skončilo nerozhodným výsledkem 0:0.
DAvid Horejš si počínal dobře i v druhém domácím zápase se Spartou, kdy dokázal se svými spoluhráči obrat letenského favorita o body. V utkání, které nakonec skončilo nerozhodně 1:1, odehrál dobře hrající Horejš celých 90 minut.
Následující zápasy (v Ostravě a doma s Blšany) byly kvůli nezpůsobilému terénu odloženy...
Statistika: 12 zápasů - 864 minut - 3 žluté karty - 1 červená karta

Miloslav PENNER (Příbram)
První utkání jara odehrál na svém obvyklém postu levého obránce. Velmi smolné utkání odehrál v Teplicích, kdy se nedobrovolně podílel na vítězství domácího celku. Za stavu 0:1 pro Příbram si totiž dal v 71. minutě vlastní gól a vrátil Teplice do hry. Ty v samém závěru díky pokutovému kopu Doležala obrátili vývoj zápasu. V 63. minutě také Penner uviděl žlutou kartu.
Ve druhém zápase nastoupil v Olomouci uprostřed obrany a ani tento tah nepřinesl trenéru Tobiášovi kýžený výsledek. Příbram i tentokrát prohrála 1:2, když se za Olomouc prosadili Chmelíček s M. Hubníkem a za Příbram pouze snižoval veterán Divecký. V obou úvodních kolech odehrál Penner celých 90 minut.
Statistika: 15 zápasů - 1338 minut - 3 žluté karty

III. LIGA
Lukáš BEER
(Bohemians Praha)
V zápase s Hradcem B (2:0) se na hrací ploše neobjevil.
Statistika:
11 zápasů - 958 minut - 2 žluté karty

Lubomír MYŠÁK (Prachatice)
Vstup do jarní části sezony se Lubošovi i celému týmu Prachatic vydařil. Na domácím hřišti totiž druhý nejlepší jihočeský celek porazil Náchod/Deštné 3:1 a právě rozdílovou branku na 2:1 vstřelil bývalý xaverovský kanonýr. Na své konto si připsal 90 odehraných minut.
Statistika: 9 zápasů - 779 minut - 3 góly - 5 žlutých karet

Stanislav ROŽBOUD (Prachatice)
Domácí duel proti Náchodu pro něj nezačal vůbec dobře. Již ve druhé minutě si totiž při snaze odkopnout míč do bezpečí vstřelil vlastní gól a jeho mužstvo prohrávalo 0:1. Dobrým výkonem své zaváhání ale odčinil a v 61. minutě dokonce vstřelil třetí branku svého mužstva. Na hrací ploše vydržel do 69. minuty, kdy ho vystřídal Toncar.
Statistika: 11 zápasů - 894 minut - 1 gól - 0 žlutých karet