Necelý měsíc před startem jarní části sezony Fotbalové národní ligy potkala kapitána Dynama Pavla Haška velice nepříjemná událost. Třicetiletý fotbalista utrpěl při středečním tréninku zlomeninu holenní a lýtkové kosti a je dlouhodobě mimo hru.

Na 12. únor 2014 nebude Pavel Hašek vzpomínat v dobrém. Při tréninkové jednotce v SCM Složiště se nešťastně srazil s brankářem a utrpěl nepříjemnou zlomeninu holenní i lýtkové kosti. Po okamžitém převozu záchrannou službou se ještě ve středu podstoupil operaci, během které mu byly obě kosti srovnané a zafixované. Doba léčení podobných zranění je velice individuální, avšak může trvat až jeden rok.

Pavel Hašek přišel do Dynama 11. září loňského roku a okamžitě se zařadil do základní sestavy týmu. Během podzimu stihl za Dynamo nastoupit na pozici pravého obránce k devíti zápasům, během kterých vstřelil jednu branku a na další tři přihrál. Oblíbený je i mezi fanoušky. Ti ho po podzimní části v tradičním hlasování o nejlepšího hráče týmu označili za třetího nejlepšího hráče. Během zimy se dokonce Pavel Hašek stal kapitánem A-týmu Dynama.

Nyní si "Háša" od fotbalu na dlouhou dobu nedobrovolně odpočine. Přejeme mu pevné nervy a hodně sil během tohoto nefotbalového boje..