Dobrou formu na závěr podzimní části sezony potvrdil starší ligový dorost, který na domácím hřišti porazil ambiciózní Baník Ostrava 2:1. Naneštěstí se jednalo o jediný celek mládežnický celek, který byl v právě skončeném víkendu úspěšný, ostatní týmy Dynama prohrály..

U19 - Vydařená rozlučka s podzimem
SK Dynamo U19 - Baník Ostrava U19 2:1 (0:1)
Branky Dynama:
Svoboda, Rein z pen.
Sestava Dynama: Schopf - Pösinger (36. Kapias), Sláma , Holub, Koutný - Svoboda, Král (85. Paldan), Repa, Vokatý (54. Rein), Sajtl- Novák
Hodnocení: Přestože domácí Jihočeši nezačali proti ostravskému Baníku vůbec dobře a hned v 6. minutě prohrávali, dočkali se nakonec zaslouženého vítězství, když se po přestávce prosadili Svoboda s Reinem. "Utkání dvou rozdílných poločasů skončilo velmi důležitým vítězstvím a zaslouženě si připisujeme tři body. Ukázali jsme si, že žádné utkání není ztracené," pochvaloval si asistent trenéra Martin Frantík.

U18 - Vysoká prohra s Meteorem
SK Dynamo U18  - Meteor Praha U18 0:3 (0:1)
Sestava:
Vokatý - Dvořák, Paldan, Vlk, Benda - D.Němec, Vokatý, F.Němec, Hájek (46. Chytrý) - Jindra (72. Prášek), Rein (78. Troup)
Hodnocení: Poslední podzimní zápas letošní sezony se starším dorostencům U18 na domácím hřišti nepovedl. V souboji s Meteorem Praha prohráli Jihočeši vysoko 0:3. "Soupeř byl agresivnější a důraznější než naši hráči, a to rozhodlo o výsledku," všiml si asistent trenéra budějovického týmu Kamil Tobiáš.

U17 - Baníku stačil jeden gól
SK Dynamo U17 - Baník Ostrava U17 0:1 (0:1)

Sestava:Trnka - Kabele (65. Nebeský), J. Novotný, Vrátil, Malý - Čadek (65. Lerch), R. Novotný (60.Dvořák), Radouch, Minář (69. Mravec)- Šergl, Cihlář
Hodnocení: Mladší ligoví dorostenci sice nebyli v zápase s Baníkem Ostrava horším týmem, přesto nakonec prohráli 0:1. "Vyrovnané utkání se soupeřem z čela tabulky rozhodly naše neproměněné šance. Ostravští měli jedinou šanci a rozhodli. Škoda, že jsme nevyužili herní převahu a šance ve druhém poločase," řekl po zápase trenér Jiří Vlček.

U16 - Tři góly z Mladé Boleslavi
SK Dynamo U16  - Meteor Praha U16 2:0 (1:0)
Wermke, Linhart
Sestava:
Hajdušek - Žyla, Schloff, Hrabík, Straka - Čejka (69. Cettl), Staněk, Kebl, Kadula (77. Völfel) - Linhart (76. Macho), Wermke (60. Nebor)
Hodnocení:
Zápas s pražským Meteorem nejmladším budějovickým dorostencům vyšel na výbornou. "V posledním podzimním zápase podali kluci především v prvním poločase velmi dobrý výkon a naše vítězství bylo naprosto zasloužené," řekl po zápase spokojený trenér Ivan Novák.

U15 - Prohra na půdě Hradce
Hradec Králové U15 - SK Dynamo U15 2:1 (2:0)
Branka Dynama:
Jenne z pen.
Sestava:
Sobolík - Vít (36. Vopelka), Šumský, Křiváček, Podráský - Svoboda, J. Held (53. Kocar), Funda, Jenne - Horák (53. Schertler), M. Held.
Hodnocení: Po nepovedeném úvodním poločase, který prohráli 2:0, se starším žákům Dynama podařilo v ligovém zápase s Hradcem Králové pouze snížit. "Ve druhém poločase jsme byli lepším týmem. Myslím, že by tomuto zápasu spíše slušela remíza, než naše prohra," krčil po zápase rameny trenér Martin Wohlgemuth.

U13 - Na závěr sezony vysoký debakl
Hradec Králové U13 - SK Dynamo U13 5:0 (1:0)
Sestava:
Vejsada - Štěpánek, Němec, Kándl (30. Blažek), Fořter (40. Havel) - Bartoš, Vacek, Kadlec K., Škoda (30. Pancíř) - Matas, Chylík (40. Kadlec R.)
Hodnocení: Závěrečný zápas podzimní části sezony mladším ligovým žákům Dynama vůbec nevyšel, když na hřišti Hradce Králové prohráli vysoko 0:5. "Alarmující pro nás je, že jsme schopni dostat během patnácti minut čtyři branky a je to hráčům jedno," zlobil se po zápase trenér Tomáš Maruška.