Turnaje s mimořádně kvalitním obsazením se zúčastnili fotbalisté kategorie U17. Dvoudenní Memoriál Františka Harašty měl již svůj čtrnáctý ročník a českobudějovičtí fotbalisté se v nabité konkurenci neztratili. Po třech remízách v základní skupině je čekal duel o třetí místo s hradeckými Votroky, kteří jim připravili první porážku v turnaji. Nejlepším střelcem turnaje se stal hráč Dynama Jan Malecha.

Dvoudenní turnaj zahájili fotbalisté Dynama U17 zápasem v Lednici s týmem Zbrojovky Brno. Mladíci se s Moravany rozešli smírně 3:3 po gólové přestřelce, stejným výsledkem skončilo i druhé utkání v řadě s národním týmem do šestnácti let složený z čistě moravských hráčů.

Druhý den přejížděl tým Dynama do Velkých Bílovic, kde jej čekalo utkání s hráči AC Sparta Praha. Ani třetí utkání jihočeských mladíků nenašlo vítěze, svěřenci trenéra Kadlece a Vlčka uhráli remízu 1:1. Vzhledem k ostatním výsledkům ve skupině se dorost Dynama umístil na druhé příčce a čekalo jej utkání o konečné třetí místo s Hradcem Králové. O bronzovou příčku se hrálo na stadionu Velkých Bílovic. Budějovičtí fotbalisté nezachytili začátek a po poločasovém výsledku 0:3 již nenašli síly na zvrat utkání. Výsledkem tedy bylo konečné čtvrté místo.

Vyhlášení konečných výsledků turnaje proběhlo na stadionu v Rakvicích, kde ve finálovém zápase porazila AC Sparta Praha Sigmu Olomouc v poměru 3:1. Individuální ocenění za nejlepšího střelce turnaje si Dynamák Jan Malecha.

Realizační tým ve složení Petr Kadlec (trenér), Jiří Vlček (trenér) a Tomáš Ardamica (vedoucí mužstva) by chtěl poděkovat všem zúčastněným hráčům za příkladnou a bezproblémovou reprezentaci klubu. Dále děkuje vedení klubu za možnost se takto kvalitně obsazeného turnaje zúčastnit a organizačnímu týmu vedení turnaje za bezproblémový průběh a skvěle připravená hřiště.

Rozlosování mužstev do skupin:

Skupina A: Reprezentace ČR U16 (Čechy), SK Sigma Olomouc, FC Baník Ostrava, FC Hradec Králové

Skupina B: Reprezentace ČR U16 (Morava), FC Zbrojovka Brno, AC Sparta Praha, SK Dynamo Č. Budějovice

Výsledky SK Dynamo České Budějovice U17:

FC Zbrojovka Brno – SK Dynamo České Budějovice 3:3. Branky za Dynamo: Šplíchal, 2x Míka

ČR U16 Morava – SK Dynamo České Budějovice 3:3. Branky za Dynamo: Švejda, 2x Malecha

SK Dynamo České Budějovice – AC Sparta Praha 1:1. Branka za Dynamo: Malecha

o 3. místo: SK Dynamo České Budějovice – FC Hradec Králové 3:0

Konečné pořádí:
1. AC Sparta Praha
2. SK Sigma Olomouc
3. FC Hradec Králové
4. SK Dynamo České Budějovice
5. FC Zbrojovka Brno
6. FC Baník Ostrava
7. ČR U16 MORAVA
8. ČR U16 ČECHY