Fotbalisté A-týmu Dynama mají za sebou první týden přípravy na jarní část sezony. Sobotní dopoledne si hráči zpříjemnili modelovým utkáním černých proti bílým. V dobré formě se ukázal především nejlepší střelec kalendářního roku 2015 Milan Jurdík, který rok 2016 začal čtyřmi vstřelenými góly!

Trenér David Horejš byl s prvním týdnem přípravy spokojený. "Musím říct, že jsem měl z celého týdne dobrý pocit. Hráči dobře pracují a v modelovém zápase byl k vidění dobrý zápas. Vyhrál tým složený se zkušenějších hráčů, ale dobré výkony jsem viděl i v týmu poražených. Jsem rád, že si za nás zahrál Miky Jáša, který je s rokem narození 1999 jednoznačně nejmladším hráčem týmu. Dobře se prezentoval také testovaný Milan Ujec, který bojoval, dokázal podržet balon a navíc zaznamenal gól," řekl trenér budějovického týmu.

V prvním zápase přípravy nešlo rozhodně o výsledek, přesto na sebe upozornil hlavně také Milan Jurdík, který vstřelil čtyři góly. Hráči A-týmu mají volnou neděli a v přípravě budou pokračovat v příštím týdnu. "Na konci týdne nás pak čekají první dva plnohodnotné přípravné zápasy. Nejprve budeme hrát v pátek doma proti juniorce Sparty a v sobotu pak jedeme do Lince, kde hrajeme s tamním druholigovým LASKem," dodal David Horejš.

Hráči, kteří nastoupili do modelového utkání na Složišti:
Tým Černí: Křížek - Tomášek, Havel, Novák, Vaněk - Čavoš, Benát - Bálek, Šimák, Pešek - Jurdík.
Tým Bílí: Hajdušek - Řezáč, Hric, Jáša, Jenne - Janoch, Křiváček - Kadula, M. Held, Funda - Ujec.