Fotbalisté Dynama David Homoláč a Jan Krob se v úterý 10. listopadu zúčastnili tréninku s hráči ročníku 98 klubu FK Tábor na umělé trávě v Kvapilově ulici v Táboře. „Zpestřili tak trénink těmto malým klukům, kteří měli možnost zatrénovat si s ligovými hráči a psychicky je tento fakt velmi nabudil," řekl vedoucí trenér sportovních tříd SK Dynamo Tomáš Maruška.

"Celý trénink měl díky přítomnosti Davida Homoláče a Jana Kroba velmi dobrou úroveň, protože se všichni velmi snažili, a to že kluci z Tábora zatrénovali s ligovými hráči je velmi motivovalo. Řada cvičení byla pro hráče nová a velmi mile mě překvapili, jak je zvládli,“ řekl dále Tomáš Maruška, který také samotný trénink vedl.

Na stejném místě ve stejný čas probíhalo licenční školení trenérů C licence, a tak měli i oni možnost shlédnout trénink mládeže na profesionální úrovni. Řada cvičení, způsob práce trenéra a samotná komunikace s hráči pro ně byla jistě inspirující podívaná.

Pokud budete mít zájem i Vy se svým mužstvem uspořádat takový trénink s návštěvou prvoligových fotbalistů ve Vašem klubu, domluvte si Vám vyhovující termín na tel. čísle 724 277 377 nebo emailem na adrese tmaruska@dynamocb.cz.