Reprezentační přestávku si českobudějovické Dynamo zkrátí přípravným zápasem. V pátek od 11 hodin na Střeleckém ostrově poměří síly s Viktorií Žižkov.

Dynamo v posledním utkání před reprezentační přestávkou remizovalo bez branek s Pardubicemi a přišlo o první místo v tabulce. Aby se Jihočeši dobře připravili na nadcházející šlágr s aktuálně prvním Třincem, pozvali si k přípravnému utkání Viktorii Žižkov, se kterou hráli první ligové kolo a znovu poměří síly až v úplně posledním kole, takže ani jeden z týmů nemusí schovávat žádné taktické prvky. Podzimní otevírací duel sezony skončil na Střeleckém ostrově 1:1, když na Jelínkův zásah odpověděl z penalty Jiří Kladrubský. Předchozí reprezentační přestávku vyplnili černobílí přípravným duelem s rakouským Blau Weiss Linz a vyhráli tehdy 1:0 brankou Lukáše Havla.

V pátečním přípravném utkání je pravděpodobné, že trenér David Horejš dá šanci i hráčům ze širšího kádru, kteří se do ligových utkání tolik nezapojili. I pražský soupeř k utkání přistoupí jistě se vší vážností, protože v lize mu to moc neklape. Po poslední domácí prohře 0:2 s Táborskem klesla Viktorie až na 12. pozici. Už před tím nahradil Davida Vavrušku na trenérské židli Bohuslav Pilný, ale ani on zatím Žižkov nerozhýbal. V posledních dvou podzimních zápasech budou Pražané hrát doma s Vlašimí a ve Varnsdorfu.

Přípravné utkání Dynama se Žižkovem začíná v pátek v 11 hodin na Střeleckém ostrově a vy jej můžete sledovat zde online.

Počasí umožnilo, že příprava s Viktorií se bude hrát na Střeleckém ostrově!