Fotbalisté Dynama hrají již v neděli 25. července první zápas nové sezony, když doma na Střeleckém ostrově přivítají Teplice. Klub zná již pravidla pro pořádání ligových zápasů v nové sezoně a v pondělí zahájil prodej vstupenek!

Důležitou informací pro fanoušky je především to, že na nedělní zápas s Teplicemi může dorazit 5000 diváků. To tedy znamená, že fanoušci mohou bez větších problémů vstupenky kupovat online a poté i před samotným zápasem.

V současné chvíli je několik možností, jak pořídit vstupenky na zápas s Teplicemi. Nejjednodušší cestou je nákup online přes web www.ticketlive.cz. V průběhu týdne je možné vstupenky kupovat také na všech prodejních místech sítě TicketLIVE (viz Prodejní místa). Pro České Budějovice to tedy znamená, že je vstupenky možné kupovat v prodejně Music Center v Krajinské ulici.

Důležité také je, jaké podmínky musí splňovat všichni návštěvníci ligových zápasů. Po celou dobu utkání je povinnost mít v prostorech stadionu nasazený respirátor třídy FFP2 nebo KN95.

Při vstupu na stadion se fanoušci musí navíc prokázat elektronickým či písemným potvrzením o splnění jedné z níže uvedených podmínek:
- Negativní POC antigenní test ne starší 72 hod
- Negativní PCR test ne starší 7 dní (u dětí do 6 let věku není testování požadováno)
- Nejméně 14 dní od aplikace druhé dávky očkovací látky (v případě jednodávkového schématu pak 14 dní od aplikace)
- Do 180 dní od prodělání onemocnění COVID 19

Stejně jako při posledních zápasech minulé sezony bude k dispozici pro fanoušky mobilní testovací centrum za východní tribunou, kde bude od 13 hodin probíhat antigenní testování.