Strakonice, farmářský celek Dynama si do divizní tabulky připsal další bod, když na domácím hřišti remízoval s béčkem pražské Slavie 2:2. Góly Jihočechů zaznamenali František Němec a z pokutového kopu Luboš Pecka.

SK Strakonice 1908 – SK Slavia Praha B 2:2 (1:1)
Branky:
33. Němec, 75. Pecka (pen.) – 26. Voráček, 57. Červenka.
Rozhodčí: Svatík – Bacík, Průcha.
ŽK: 51. Veselý, 65. Duranski, 79. Vodrhánek, 80. Červenka, 82. Zákostelský.
Diváci: 150.

Strakonice: Liška – Dvořák, Sláma, Janů, Simić – Repa (66. Glazunov), Petráň, Benedikt (65. Bambule), Pecka – Němec (90. Rein), Jelovac. Trenér Jindřich Dejmal.

Slavia B: Malina – Mikula, Zákostelecký, Vodrhánek, Mráz – Veselý (62. Vondráček), Zmrhal, Duranski, Guajak – Voráček, Červenka (90. Žák). Trenér Ivo Knoflíček.

Slávisté začali aktivně a již v páté minutě musel za překonaného Lišku, když ho přehodil velmi aktivní Martin Voráček, který hrával v Písku, na brankové čáře musel zasahovat Sláma. O pět minut později pak musel strakonický gólman Zdeněk Liška vytáhnout na rohový kop hlavičku Jana Zákostelského, jinak syna trenéra Sezimova Ústí.

Domácími si první šanci vytvořili po 20. minutách, ale Jelovac na rychle vyběhnuvšího Malinu nevyzrál. O chvíli později tvrdě zpoza vápna tvrdě pálil Petráň, ale udeřilo na druhé straně. Hlavou k tyči se trefil po Mrázově centru Martin Voráček – 0:1. Vyrovnání přišlo ve 33. minutě. Dvořákův centr se snesl až na hlavu Němce, který zaznamenal ve strakonickém dresu svoji první branku – 1:1.

Po změně stran zahodil další šanci Jelovac a Pražané znovu trestali. Po školácké chybě domácích obránců zamířil přesně k tyči Červenka – 1:2. Poté nebyl ještě hostům uznán třetí gól pro ofsajd. Potom kopal Pecka z levé strany trestný kop, ale Malina ho vyrazil na roh. Jihočeši vrhli všechny síly do útoku a čtvrthodiny před koncem se dočkali vyrovnání. Zařídil ho z pokutového kopu Luboš Pecka. Penalta se kopala po faulu Vodrhánka na Němce.