Úvodní utkání Dynama v novém ročníku FORTUNA:LIGY je za rohem a fanoušci, kteří na zápas dorazí, se mají na co těšit. Připraveno pro ně bude hned několik akcí a novinek.

Akce při utkání

Patronem nedělního utkání bude krasobruslař Tomáš Verner. Jihočech a rodák z Písku ozdobí svou účastí úvodní střetnutí Dynama v nové sezoně.

Připraven bude stánek společnosti Cara Plasma, u které se můžete zaregistrovat a darovat krevní plazmu. V rámci akce #DarujSDynamem dostanete u prvních třech odběrů 100 Kč navíc.

Pokud dorazíte na zápas proti Teplicím před stadion dříve, najděte si hostesky od Fortuny a odneste si svůj fanouškovský balíček, který na vás bude čekat.

U stánků s občerstvením pro vás budou připravené nové zálohované kelímky, do kterých si můžete nechat načepovat budějovický Budvar.

Vstupenky

Vstupenky, které se prodávají ve dvou cenových hladinách - dospělý (200 Kč) a dítě 7 - 15 let (100 Kč), stále můžete kupovat online přes web www.ticketlive.cz a poté i před samotným zápasem. Děti do šesti let mají vstup zdarma a nepotřebují ke vstupu na stadion vstupenku.

Důležité je, jaké podmínky musí splňovat všichni návštěvníci ligových zápasů. Po celou dobu utkání je povinnost mít v prostorech stadionu nasazený respirátor třídy FFP2 nebo KN95.

Při vstupu na stadion se fanoušci musí navíc prokázat elektronickým či písemným potvrzením o splnění jedné z níže uvedených podmínek:
- Negativní POC antigenní test ne starší 72 hod
- Negativní PCR test ne starší 7 dní (u dětí do 6 let věku není testování požadováno)
- Nejméně 14 dní od aplikace druhé dávky očkovací látky (v případě jednodávkového schématu pak 14 dní od aplikace)
- Do 180 dní od prodělání onemocnění COVID 19

Pro fanoušky bude k dispozici mobilní testovací centrum za východní tribunou, kde bude od 13 hodin probíhat antigenní testování.