Po Vlado Pončákovi, který bude do zimy hostovat v Jablonci, opouští klub Dynama České Budějovice i defenzivně laděný záložník nebo stoper Radek Krejčík. "Právě jedu do Prahy s registracemi obou těchto fotbalistů. Jak Pončák, tak Krejčík budou v nových týmech hostovat do 31. prosince. Jediným rozdílem je, že na Pončáka budou jablonečtí moci uplatnit následnou opci," řekl ve čtvrtek dopoledne pro náš web Milan Čadek. A v jakém týmu vlastně bude hostovat Krejčík? "Bude hrát třetí ligu v dresu Bohemians Praha, bývalého Střížkova," doplnil Čadek. Případný příchod někoho do Dynama se začíná jevit stále nepravděpodobnějším...

S blížícím se koncem přestupního období spíše dojde k odchodu ještě jednoho hráče, což potvrdil i Čadek: "Ano, jednání o hostování jednoho našeho hráče ještě pokračuje." Jméno onoho fotbalisty ale sekretář týmu zatím prozradit nechce. Pro fanoušky Dynama může být ale dobrou zprávou, že klub s téměř stoprocentní jistotou neopustí Martin Vozábal a ani žádný jiný klíčový hráč mužstva.

Co se týká příchodů do týmu, tak ve hře zůstávají aktuálně již pouze dvě jména - Kamil Kopański a Dickson Timighe. Sekretář týmu Milan Čadek ale považuje jejich příchod za velmi nepravděpodobný: "S Kopańskim to vypadá špatně. V týmu je sice na testech, ale do konce přestupního termínu zbývá málo času a je tak málo prostoru na jeho zkoušení." V podobném duchu hovoří Milan Čadek o případném příchodu nigérijského útočníka Dicksona Timighe: "Jeho manažer nám stále slibuje, že dorazí. Když ale přijede dneska nebo zítra, tak silně pochybuji o tom, že bychom takhle narychlo jeho testy a následný přestup dokončili..."

Skutečností je, že konec přestupního období se dá odpočítávat již na hodiny. Milan Čadek ale nevylučuje, že by mohl na poslední chvíli přijít někdo úplně jiný, o kom zatím řeč nebyla. "Je to sice nepravděpodobné, ale stát se může cokoliv," řekl představitel klubu závěrem.