Příbram dala zabrat devatenáctce i kategorii U13- ani jeden z týmu s ní nebyl schopen sehrát přijatelný výsledek. Reputaci ale o něco zlepšila U12, která ji porazila. Sedmnáctka se těší z hezké výhry nad Hradcem Králové, stejně tak jako U15, která porazila Duklu Praha. Bod za remízu si připisuje U14 a bez bodu pro tento víkendu končí U16 po prohře s Hradcem Králové.

U19- Příbram devatenáctku převálcovala
1. FK Příbram - Sk Dynamo 8:1 (5:1)
Branky Dynama: Vaněk
Sestava Dynama: Rotbauer (46. Pavelec)- Krejčí (46. Tušer), Havel, Janoch, Vaněk- Kadlec, Frnoch (50. Blažek), Hála (46. Mácha), Otepka (62. Hrachovec), Bálek- Pasecký
Hodnocení trenéra- Petr Skála: "Zažili jsme tady krutou prohru, naše předvedená hra byla špatná. Byli jsme naivní, soupeř nás přehrál kvalitním výkonem a po všech stránkách byl důraznější. Na tenhle zápas nemůžeme být ani trochu pyšní. Neprosadili jsme tady ani z části takovou hru, jakou bychom se chtěli prezentovat."

U17- 3 body byly třeba
FC Hradec Králové - SK Dynamo České Budějovice 0:3 (0:0)
Branky Dynama: Tomek, Kořínek, Chylík
Sestava Dynama: Luksch - Matoušek (65. Rottenborn), Peroutka (66. Kůst), Jáša, Hric (63. Novák) - Vávra, Tomek - Juroš, Pfeifer (40. Kořínek), Štifter - Chylík
Hodnocení trenéra- Jiří Lerch: "Utkání s týmem, který je v popředí tabulky jsme zvládli na výbornou. Po opatrném prvním poločase jsme soupeře přehráli a zaslouženě získali důležité tři body. Věřím, že tento výsledek nás nakopne v dalších důležitých utkáních, které nás ještě čekají."

U16- Druhý poločas pokazil slibný začátek
FC Hradec Králové - SK Dynamo České Budějovice 2:1 (0:1)
Branky Dynama: Fišer
Sestava Dynama: Oliva - Dolejšek, Suda, Kočí, Hofmann - Lindák, Kubata, Švec (55. Strapek), Collin, Kalousek - Fišer
Hodnocení trenéra- Petr Kadlec: "Do zápasu jsme vstoupili velmi dobře a hned v osmé minutě jsme se po akci Kalouska ujali vedení, po gólu Fišera. Po této brance se hrálo zejména o střed hřiště bez nějakých větších brankových příležitostí na obou stranách. V závěru prvního poločasu se nebezpečnou střelou, která o kousek minula branku, ukázal Lindák. Do druhého poločasu jsme ale vstoupili špatně. Po dvou chybách jsme v rychlém sledu dvakrát za sebou inkasovali. Odevzdaní jsme však nebyli a o výsledek jsme hráli až do konce zápasu. Škoda jen neuznané branky Strapka (ofsajd) a velké šance Fišera v závěru utkání."

U15- Vůle po vítězství nakonec dopomohla ke třem bodům
FK Dukla Praha - SK Dynamo 1:2 (0:0)
Branky Dynama: Jiran, Hucek
Sestava Dynama:Michal - Vochozka, Cepák, Grigera, Ardamica - Hucek, Penner, Bartůněk(45.Michalko) - Hezoučký, Míka(55.Švejda), Jiran(65.Vítovec)
Hodnocení trenéra- Radim Pouzar: "Dnes jsme odehráli utkání plné nepřesností, chyb ale nakonec se šťastným koncem. Kluci se nedokázali plně aklimatizovat po návratu z Kanady, ale v závěru ukázali vůli po vítězství. I takové zápasy jsou...."

U14- Šťastnější byl druhý poločas
FK Dukla Praha - SK Dynamo 2:2 (2:0)
Branky Dynama: Penner,Ryneš
Sestava Dynama: Šerák-Ludvíček, Linhart(42.Neruda), Dvořák, Urban - Havlíček, Novák, Jarovský(45.Podzimek) -Janků, Matoušek(45.Kozel), Dostál
Hodnocení trenéra- Miroslav Šenkýř: "Vyrovnaný průběh utkání, kdy každý tým měl více střeleckého štěstí - Dukla v prvním poločase a my ve druhém. Na penalty jsme jasně vyhráli."

U13- I v kategorii U13 byla Příbram silnější
Sk Dynamo - 1. FK Příbram 8:18 (4:10)
Branky Dynama: Vítovec 2, Podlaha 2, Perina, Fürst, Herman, Řepa
Sestava Dynama: A-tým: Hájek - Rešl, Perina, Waník - Polanský, Markes, Fürst - Rataj Střídali: Podlaha, Jinšík, Janota B-tým: Červenec - Pineau, Česák, Pazourek - Kordík, Schönbauer, Řepa - Vítovec Střídali: Tomášek, Maťák, Herman
Hodnocení trenéra- Richard Florián: "Utkání je nutné hodnotit z pohledů obou našich družstev. "B-tým" odehrál skvělé utkání. Hráči předvedli konkurenceschopný výkon a v řadě herních situací dokázali soupeře přehrávat! Odměnou jim byl výsledek 4:4. Bohužel druhá polovina našeho družstva nedokázala předvést stejně kvalitní výkon. Jejich hře chybělo nasazení a bojovnost. Proto také konečný výsledek zní 8:18 v náš neprospěch."

U12- Mladší žáci jako jediní zdolali Příbram
Sk Dynamo - 1. FK Příbram 18:6 (8:5)
Branky Dynama: Kolář 5, Klimeš 4, Krch 2, Němeček 2, Alexa, Špaček, Bastl, Trča, Vančura.
Sestava Dynama: Tým A: Lerch - Bednář, Rezek - Trča, Alexa, Trmal, Vančura - Kolář. Tým B: Koutník - Budín, Hera - Bastl, Brabec, Špaček, Krch - Klimeš. Střídali: Jaroš, Němeček, Horejš
Hodnocení trenéra- Pavel Pulec: "Kluci zaslouží za předvedený výkon pochvalu. Ve hře měli převahu a byli velmi aktivní. Předváděli pěkné individuální i kombinační akce. Byla vidět velká snaha o přímočarost a kolmé přihrávky. Odehráli nejlepší utkání z letošního jara!"