Dorostenecké týmy prožily velice úspěšný víkend. Juniorka remizovala se Slováckem a mladší žáci U12 se Sokolovem. Jedinou prohru utrpěl tým U14, který byl poražen Mostem 3:0. Ostatní týmy se ale pyšní hezkým vítězstvím- devatenáctka proti Hradci Králové, mladší dorost proti Příbrami. Žáci U15 vyhráli nad Mostem a U13 nad Benešovem.

Juniorka- Bezbranková remíza se Slováckem
SK Dynamo - Slovácko 0:0
Sestava Dynama: Pavelec – Hrachovec, Křiváček (83. Podráský), Machovec, Jenne - Čadek (C), J. Held, Hála, Otepka – Schertler (67. Horák), Linhart (61. Chytrý)

U19- Po dvou prohrách znova vítězství
Sk Dynamo - Hradec Králové 3:2 (2:0)
Branky Dynama: Mácha, Štifter, Tomek
Sestava Dynama: Rotbauer- Krejčí, Tušer, Janoch (46. Juroš), Blažek- Kadlec, Vávra, Tomek, Mácha, Štifter- Chylík (74. Pasecký)
Hodnocení trenéra- Petr Skála: "Dnes jsme nastoupili v jiné sestavě. Z té dřívější hráli vlastně jen Tušer s Janochem a chytal Rotbauer. Ve čtvrtek totiž byli starší kluci hrát za Juniorku, takže ty dnes zůstali na střídačce. Měli jsme ideální příležitost vyzkoušet tuhle sestavu a za náš výsledek jsem rád. Že ten závěr nevyšel- to se stane. Bylo vidět, že kluci toho mají dost a střídat jsem už nechtěl."

U17- Mladší dorostenci porazili Příbram
SK Dynamo - 1. FK Příbram 4:2 (3:2)
Branky Dynama: Hric, Vávra, Juroš, Štifter
Sestava Dynama: Luksch - Matoušek (70. Kůst), Peroutka, Jáša, Hric - Vávra, Kořínek -Juroš (75. Rottenborn), Tomek, Štifter (65. Novák) - Chylík
Hodnocení trenéra- Jiří Lerch: "Pro nás velmi důležitém utkání v boji o záchranu jsme dokázali. Zdolali jsme velmi kvalitního soupeře. Podařil se nám vstup do utkání, kde jsme se ujali dvoubrankového vedení a vytvořili jsme si další brankové příležitosti, které se nám už bohužel nepodařilo proměnit. Soupeř toho dokázal využít a během deseti minut srovnal skóre na 2:2. I na tento, pro nás nepříznivý výsledek, jsme dokázali odpovědět dvěma góly, které nám zajistily důležité a zasloužené vítězství."

U16- Příbrami nedali šanci
SK Dynamo - 1. FK Příbram 3:0 (1:0)
Branky Dynama: Fišer 3
Sestava Dynama: Komárek - Dolejšek, Suda, Kočí, Hofmann (72.Zachař) - Lindák (72.Kasík), Kubata, Collin (60.Sekyra), Pfeifer (72.Vlk), Kalousek (72.Strapek) - Fišer (68.Švec)
Hodnocení trenéra- Petr Kadlec: "Utkání se odehrávalo před slušnou diváckou kulisou za ideálního fotbalového počasí. První poločas nebyl z naší strany úplně povedený. V defenzivě jsme špatně zachytávali pohyb soupeře a v útočné fázi jsme spoustu akcí řešili zbrkle. Soupeř nás ale v podstatě ohrozil jen z jedné střely, kdy trefil tyčku. My jsme naopak po chybě soupeře dali branku na 1:0 a měli jsme i další velkou šanci. Ve druhém poločase přišlo z naší strany výrazné zlepšení výkonů všech hráčů a utkání jsme dovedli do konečného stavu 3:0. Pochvalu za výkon si zaslouží celý tým!"

U15- Jasná výhra na venkovním hřišti
FK Baník Most - SK Dynamo 0:7 (0:4)
Branky Dynama: Hezoučký 2, Hucek, Malecha, Bartůněk, Švejda, Míka
Sestava Dynama:Michal - Vítovec, Grigera, Cepák, Ardamica - Hucek, Bartůněk, Penner (35.Michalko) - Hezoučký (35.Švejda), Malecha (35.Míka), Jiran
Hodnocení trenéra- Radim Pouzar: "Toto utkání mělo jednoznačný průběh. Kluci byli ve všech herních činnostech lepší a po zásluze zvítězili."

U14- Most byl úspěšnější
FK Baník Most - SK Dynamo 3:0 (2:0)
Sestava Dynama: Vojtíšek-Plandor, Trnka, Faltýn, Kalina (35.Goretki)- Jansa, Carda, Varačka -Faja, Glaser (60.Bešťák), Červený
Hodnocení trenéra- Miroslav Šenkýř: "V dnešním zápase se nám nepodařilo zopakovat dobré výkony posledních zápasů. Soupeř byl tentokrát lepší ve všech směrech."

U13- Druhý poločas dovolil soupeři vstřelit 5 gólů
Sk Dynamo - SK Benešov 15:5 (9:0)
Branky Dynama: Rataj 5, Pazourek 2, Herman 2, Perina, Podlaha, Polanský, Kordík, Jinšík, Schönbauer
Sestava Dynama: A-tým: Janota - Rešl, Perina, Waník - Polanský, Schönbauer, Podlaha - Herman Střídali: Hájek, Fürst, Maťák B-tým: Červenec - Pineau, Česák, Řepa - Kordík, Vítovec, Rataj - Pazourek Střídali: Tomášek, Jinšík
Hodnocení trenéra- Richard Florián: "Do utkání jsme vstoupili velmi aktivně a během pár minut jsme se ujali vedení v zápase. Dařila se nám kombinace i individuální herní projevy. Naše dominance se projevila i ve výsledku prvního poločasu 9:0. Bohužel druhý poločas byl z naší strany méně aktivní. Tempo naší hry upadlo a zcela jsme se přizpůsobili pomalé hře soupeře. Vlastní pasivitou jsme soupeři umožnili vstřelení pěti branek."

U12- Hezká remíza díky aktivnímu druhému poločasu
Sk Dynamo - SK Benešov 11:11 (3:5)
Branky Dynama: Krch 2, Hera 2, Alexa 2, Klimeš, Rezek, Koutník, Špaček, Budín
Sestava Dynama: A-tým: Růžička - Vančura, Trča - Bastl, Brabec, Rezek, Jaroš - Klimeš B-tým: Lerch - Budín, Horejš - Hera, Kolář, Němeček, Koutník - Špaček Střídali: Krch, Trmal, Alexa, Bednář
Hodnocení trenéra- Pavel Pulec: "Benešov měl dobrý vstup do utkání, kdy se rychle dostal do 3 brankového vedení. Poté jsme přebrali iniciativu, dařilo se nám více držet míč. Měli jsme ale problém překonat obranný blok soupeře, který využíval naše ztráty k rychlým protiútokům, ze kterých nás gólově trestal. Herně se nám nedařilo tolik, jako v minulém utkání. Ale ani bojovnost a nasazení nebylo takové, jaké bychom k úspěšnému zvládnutí tohoto utkání potřebovali."