Trojice fotbalistů Dynama České Budějovice Pavel Mezlík, Jan Krob a Ladislav Volešák besedovali v pátek 23. dubna na základní škole v Dřítni. Podobně jako předešlé návštěvy na základních školách sklidila i tato beseda velký ohlas u malých fanoušků a zástupci budějovického klubu dlouhé minuty odpovídali na všemožné otázky.

Hráče Volešáka, Kroba a Mezlíka přivítaly malé děti z 1. stupně skandováním Dy-na-mo. Otázky na fotbalisty nebraly konce, beseda byla oboustranná. Jednu chvíli dokonce obránce Jan Krob uvolnil místo jednomu školákovi (budějovický fotbalista vstřelil ve své kariéře v první lize jen jednu branku a malý klučina byl označen za lepšího fotbalistu, když během své kariéry vstřelil góly dva). Malý fotbalista si tak šel sednout mezi Volešáka s Mezlíkem a místo Kroba zodpovídal otázky svých spolužáků a paní učitelky.

Plno práce měli hráči i při autogramiádě. Podepisovali se nejen na své kartičky a plakáty, ale také na ruce, čela, krky a oblečení dětí. Na konci proběhla soutěž o trička Dynama a rozdaly se lístky na domácí utkání s Olomoucí. Nově měly děti možnost zakoupit si nějaké suvenýry z fanshopu SK Dynamo. Po ukončení akce školáci vyprovodili fotbalisty až k autu a zamávali jim na cestu.