Vskutku povedené období v černobílém dresu zažívá slovenský záložník Karol Mészáros. Poté, co si na Spartě připsal první ligový gól, ke kterému přidal jednu asistenci, se stal mužem zápasu proti Bohemians. Vyhlášen byl zcela po zásluze, protože proti klokanům vstřelil vítěznou branku a navíc vybojoval penaltu, ze které se trefil Benjamin Čolić.

Jak se vám hodnotí utkání s Bohemians?
Věděli jsme, v jaké jsme situaci. Výhru na Spartě jsme chtěli potvrdit na domácím stadionu, což se povedlo. Jsme šťastní, že se nám doma konečně povedlo bodovat a už se snažíme soustředit na Plzeň. Proti ní budeme chtít navázat na dva dobré týmové výkony a uspět.

Dokázal byste popsat celou situaci, kdy jste byl ve vápně faulován a Benjamin Čolić z penalty otevřel skóre utkání?
Dostal jsem balon po autovém vhazování a snažil jsem si ho krýt před obránci. Se štěstím se mi podařilo dostat přes ně, vběhl jsem do vápna a donutil soupeře faulovat.

Branka, kterou jste vstřelil, se dost podobala gólu na Spartě. Vnímal jste to taky tak?
Ano, určitě. Trenér od nás vyžaduje náběhy za obranu, který se povedl. Patrik Brandner mě fantasticky našel a už jsem pouze obstřelil brankáře.

Považujete zápas proti Bohemce za svůj dosud nejlepší v černobílém dresu?
Začátek sezony mi nevyšel, ale snažil jsem se zůstat pozitivní a počkat si na svou šanci. Neustále jsem pracoval na sto procent a příležitost přišla. Tvrdá práce se mi v posledních dvou zápasech vrátila, ale jsem především rád, že se nám začalo dařit výsledkově. Atmosféra v týmu je najednou úplně jiná, mnohem lépe se trénuje a všechno je lepší. Je jedno, kdo dává góly, hlavní je, že se nám podařilo dvakrát vyhrát.

Anglický týden zakončíte soubojem s Plzní. Co od utkání očekávat?
Musíme hlavně dobře zregenerovat a připravit se, abychom měli dostatek sil. Poslední dva zápasy nebyly po fyzické stránce vůbec jednoduché, ale je to herní styl, kterým se chceme prezentovat. Věřím, že je potrápíme.