Vynikající zpráva přišla ve středeční podvečer z Příbrami. Výkonný ředitel klubu Emil Kristek se dohodl s šéfem příbramského klubu Jaroslavem Starkou na přestupu útočníka Marka Kuliče a brankáře Jakuba Kafky.
"Ode dneška jsou oba našimi hráči a v nejbližší době s oběma podepíšeme nové tříleté smlouvy," uvedl Kristek, jenž v Příbrami o příchodu obou fotbalistů jednal dvakrát. "Poprvé jsem jel do Příbrami včera v 10 hodin, dnes jsme celou věc doladili," vysvětlil. Kulič i Kafka se po příchodu na jih Čech stali velkými oporami a takřka nepostradatelnými články týmu. "Měli jsme strach, aby se jejich cena dále nezvýšila, tak jsme se rozhodli celou věc dořešit již teď," uvedl výkonný ředitel. Oba funkcionáři se dohodli, že přestupová částka nebude zveřejněna.

Marek Kulič přišel v průběhu letošní sezóny na hostování do Českých Budějovic právě z Příbrami. V zimní přestávce si ho Příbramští mohli stáhnout zpět. Jakub Kafka vytlačil z pozice brankáře číslo jedna Miroslava Semana a do této chvíle byl v Českých Budějovicích na hostování do konce letošní sezony.