Otevřel skóre utkání a pro soupeře představoval celé utkání velkou hrozbu. Záložník Peter Grajciar se stal jednou z hvězd utkání proti Vítkovicím, kdy svými kousky bavil diváky na Střeleckém ostrově. Po utkání mohl být spokojen a chválil i dosavadní angažmá v Českých Budějovicích.

Se slezským soupeřem nemělo Dynamo sebemenší problém a po jasné výhře 3:0 si připsalo další tři body, čímž se vyhouplo zpět do čela tabulky. „Za sebe mohu říct, že jsem spokojen s tím, jak jsme to zvládli. Vyhráli jsme zaslouženě, výsledek odpovídá průběhu zápasu. Ukázali jsme kvalitu naší hry, dostávali jsme se do velkého množství šancí. To je skvělé,“ chválil autor první branky Peter Grajciar.

Klíčová byla právě úvodní branka, která více méně spláchla veškerý herní odpor soupeře. „Byli jsme před zápasem považováni za favority a první gól nám pomohl. Od začátku jsme soupeře zatlačili a brankou jsme se dostali do laufu. Zbytek utkání už nám patřil.“ Slovák Peter Grajciar otevřel skóre utkání proti Vítkovicím.

Proti Vítkovicím se Dynamu dařilo a Peter Grajciar si v 25. minutě připsal rozhodující branku. Matěj Mršič rozehrál přímý kop nakrátko a konstruktivní záložník překvapil Šustra. „Rozehráli jsme přímý kop ve více hráčích a soupeř nás nechal jít do přečíslení. Vystoupili proti mně pozdě, takže jsem si navedl míč na střed a vystřelil jsem. Řekl bych, že tam ještě někdo přeběhl brankáři přes výhled, takže to tam hezky padlo,“ popisoval svou branku v zápase.

Nová posila z Příbrami už má za sebou pár týdnů v novém klubu a působení na jihu Čech si nemůže vynachválit. „Myslím si, že Dynamo je prvoligový klub, vše tady funguje nadstandardně. Osobně jsem spokojený, parta v týmu je velice dobrá. Zázemí je skvělé, lidé okolo týmu jsou velmi ochotní. Nemám tady k tomu jedinou výčitku,“ vyřkl na závěr slovenský záložník.