Týden před startem jarní části FORTUNA:LIGY došlo k dotažení hostování dvou budějovických mladíků. Brankář Matěj Luksch bude na jaře hostovat v prvoligovém slovenském klubu FK Pohronie a záložní Martin Šplíchal bude hrát za druholigové Pardubice.

Jednadvacetiletý brankář Matěj Luksch začal sezonu na pozici třetího brankáře A-týmu. Starty sbíral nakonec jen v divizní soutěži, ve které odchytal na podzim celkem čtrnáct zápasů. V kádru A-týmu byl i na startu zimní přípravy, avšak po příchodu dalších brankařů Martina Janáčka a Ivana Sušaka na něj nezbylo v kádru místo a dostal svolení si hledat pro jarní část sezony angažmá. Po krátkém testu na Slovensku se dohodl na hostování s prvoligovým klubem FK Pohronie.

Dvacetiletý středopolař Martin Šplíchal na podzim také příležitost v ligovém zápase za A-tým nedostal. Podobně jako Matěj Luksch hrával nejčastěji za B-tým, za který v Divizi v devíti zápasech nastřílel pět branek. V průběhu ledna odešel na testy do druholigového celku Pardubic a nyní na začátku února na východě Čech podepsal smlouvu o hostování do konce sezony.