Čekání je u konce, jde se na to! V neděli od 16:00 se fotbalisté Dynama představí poprvé v nové sezoně FORTUNA:LIGY a proti Teplicím nastoupí i s fanoušky v zádech. Hostem utkání bude krasobruslař Tomáš Verner. Vstupenky na zápas můžete kupovat také online.

Statistiky z uplynulé sezony


SK Dynamo ČB
www.dynamocb.cz

FK Teplice
www.fkteplice.cz
13. místo (38 bodů)
Postavení v tabulce
15. místo (30 bodů)
33:47
Skóre
34:66
Čolić (8)
Nejlepší střelec
Mareš (9)
Javorek, Čolić (4)
Nejvíce asistencí
Moulis (7)
Pafos - Dynamo 1:0
Poslední přípravný zápas
Teplice - Dukla 1:2
PRVPP
Forma v přípravě
PRPPP

FK Teplice

Severočeský klub prožil jednu z nejhorších sezon v klubové historii. Do posledních kol se musel strachovat o sestup, kterému se nakonec vyhnul, ale skončil na velice nelichotivé patnácté pozici.

Výsledkové zlepšení nepřinesla ani letní příprava. Svěřenci trenéra Kučera v ní odehráli hned sedm utkání, ale z vítězství se radovali jenom proti papírově slabšímu Chomutovu a Varnsdorfu. Neúspěšně dopadla také generálka, ve které Tepličtí podlehli druholigové Dukle.

Kádr v létě prošel poměrně výraznou obměnou. Skončilo hned několik důležitých hráčů - David Heindenreich, Jakub Řezníček, Vukadin Vukadinović či Jan Fortelný. Kariéru ukončil Admir Ljevaković. Jeden transfer proběhl také s Dynamem, kde došlo k výměně Davida Ledeckého za Jakuba Horu.

Asistent trenéra Jiří Kohout před utkáním s Teplicemi:
„Všichni hráči včetně realizačního týmu jsou na celou sezonu natěšení. Je pro nás důležité, že na stadion mohou chodit diváci. Věřím, že jsme dobře připravení. O sestavě máme z většiny jasno, ještě se rozhodujeme u jednoho až dvou postů."

Poslední vzájemné utkání – 16. 5. 2021:
FK Teplice - SK Dynamo ČB 2:0 (0:0)
Branky: 48. Moulis, 74. Mareček. ŽK: Mazuch, Moulis - Vais, Novák, Králik, Čolić. Rozhodčí: Hocek – Flimmel, Ratajová.
Sestava Teplic: Grigar – Vondrášek, Knapík, Mazuch, Hyčka – Jukl (90+1. Macej), Mareček, Fortelný (61. V. Vukadinović), Kodad (90+1. Shejbal), Moulis (71. Černý) – J. Mareš (61. Trubač).
Sestava Dynama: Vorel – Čolić, L. Havel, Králik, P. Novák (70. Skovajsa) – Čavoš, Vais (89. Javorek) - Mészáros (55. Diop), Havelka (55. Brandner), Mršić – Alvir.

Utkání 1. kola FORTUNA:LIGY začíná v neděli v 16:00 na Střeleckém ostrově a vy jej můžete zde sledovat v online reportáži. Utkání bude jako hlavní rozhodčí řídit Tomáš Klíma, na čarách mu budou jako asistenti pomáhat Jakub Hrabovský a Martin Leška.