Fotbalisty Dynama České Budějovice čekají v dubnu a květnu poslední tři utkání letošního ročníku Gambrinus ligy. Klub si pro své fanoušky připravil na každý z těchto zápasů tři různé akce. Všechny akce by měly zvýšit zájem o Dynamo a přilákat na rozhodující zápasy sezony co možná největší počet fanoušků.

Fotbalisté Dynama budou mít v závěru sezony v honbě za záchranou Gambrinus ligy plné ruce a nohy práce. Klub si moc vážil toho, že na zápas s Příbramí dorazilo více než tři a půl tisíce diváků a podobné množství fanoušků by na Střeleckém ostrově přivítal i v závěrečných zápasech sezony. "Přestože jsme důležitý zápas s Příbramí prohráli, panovala na zápase díky volnému vstupnému velmi dobrá atmosféra. Byli bychom moc rádi, kdyby podobnou oporu ve fanoušcích našli hráči i v posledních třech zápasech," říká obchodní a marketingový manažer Dynama Radim Šupka.

Před třemi závěrečnými domácími zápasy tak klub pro své fanoušky připravil akce, které by měly pomoci navýšit návštěvnost zápasů na Střeleckém ostrově.

24. kolo Gambrinus ligy: SK Dynamo ČB - FK Baumit Jablonec (pondělí 22. dubna, 18:00)


Název akce: Cesta městem s hráči Dynama
V úterý 16. dubna vyrazí hráči Dynama autobusem MHD v klubových barvách a od 14h do 16h budou jezdit po Českých Budějovicích. Autobus bude zastavovat na jednotlivých přesně daných zastávkách MHD. Hráči Dynama na každé zastávce vždy vystoupí a fanouškům rozdají volné vstupenky na zápas s Jabloncem. Zájemci samozřejmě od fotbalistů získají také podepsané kartičky a každý se bude moci s hráči například i vyfotografovat. Autobus pojede podle přesně dané trasy a fanoušci se tak budou moci v případě zájmu i svést do vybrané zastávky.

Trasa MHD SK Dynamo: 14:00 Mercury (kostky) - Senovážné nám. pošta - Poliklinika Sever - Mariánské nám. - Igy - Möbelix - Vltava střed - Vltava - U výměníku - Evžena Rošického - Václava Talicha - Jaroslava Bendy - Máj Antonína Barcala - Šumava - Jihočeská univerzita - Vysokoškolské koleje - Výstaviště - U zelené ratolesti - Poliklinika Sever - Senovážné nám. Pošta - Mercury (kostky) - SK Dynamo.

27. kolo Gambrinus ligy: SK Dynamo ČB - FC Hradec Králové (pátek 10. května, 18:00)


Název akce: Fotbal nejen pro muže
Akce na zápas s Hradcem Králové je velice jednoduchá. Na toto utkání bude vstup pro ženy a děti do patnácti let zcela zdarma. Stačí si jen před zápasem dojít na jakoukoliv pokladnu a vyzvednout si vstupenku.

29. kolo Gambrinus ligy: SK Dynamo ČB - FC Vysočina Jihlava (neděle 26. května, 18:00)


Název akce: Den pro celou rodinu aneb ze ZOO na oběd do McDonalds a nakonec na Dynamo!
V den posledního zápasu letošního ročníku Gambrinus ligy budou moci fanoušci využít spolupráce mezi ZOO Ohrada v Hluboké nad Vltavou, restaurací McDonalds a Dynamem České Budějovice. Každý návštěvník ZOO Hluboká dostane ke vstupence pro dospělého člověka zdarma vstupenku pro dítě. Navíc každý dospělý člověk dostane k takto zakoupené vstupence poukaz do restaurace McDonalds, díky kterému ke každému zakoupenému výhodnému menu dostane druhé zdarma (platí včetně Happy Meal!). K takto zakoupené vstupence do ZOO pak každý návštěvník získá i poukaz na rodinné vstupné na Rodinnou tribunu s 50% slevou! Pozor, tato akce platí ale pouze v den zápasu SK Dynamo ČB, tedy v neděli 26. května!