Vedení klubu se na základě nepodařeného vstupu do sezóny rozhodl pro avizovanou změnu hlavního trenéra. Jiřího Kotrbu vystřídá na lavičce českobudějovického klubu JUDr. František Cipro, který s klubem podepíše smlouvu do konce sezóny. S touto výměnou souvisí i první změny v kádru, kdy klub ukončil smlouvu s obráncem Lovre Vulinem a na jeho místo přichází ze slovenského Spartaku Trnava Jaroslav Machovec. Další případné změny jak v realizačním týmu tak i hráčském kádru budou následovat v dalších dnech.

JUDr. František Cipro (*13. 4. 1947) se vrací na lavičku Dynama po čtyřech letech. Ve kterých působil jako skaut a trenér ve Slavii Praha. Od ledna roku 2011 působil v Dynamu na pozici hlavního skauta. František Cipro za svou trenérskou kariéru dosáhl mnoho úspěchů, hned na jedné z prvních trenérských pozic si připsal úspěch, když dokázal v sezóně 1988/89 dovést Zbrojovku Brno z druhé ligy zpět do nejvyšší soutěže. Tým poté trénoval ještě jednu sezónu a poté odešel trénovat na Kypr klub AEL Limassol. Po dvou letech se vrátil do České republiky a převzal tým Chmel Blšany. Největších úspěchů však dosáhl se Slavií Praha, kterou dovedl v sezóně1995/1996 k mistrovskému titulu. Navíc na jaře 1996 klub pod jeho vedením došel až do semifinále poháru UEFA. O rok později odešel trénovat rakouský tým Tirol Insbruck. Do Slavie se poté vrátil ještě na sezónu 1999/2000. V dalších letech působil na postu hlavního trenéra v dalších českých prvoligových klubech.

„Ačkoli jsme avizovali, že hledáme trenérskou osobnost mimo klub, tak po odmítnutí Josefa Chovance a Pavla Hapala byla volba Františka Cipra, který se z pozice skauta podílel i na sestavení současného kádru, ideální variantou na trenérský post po Jiřím Kotrbovi.“ řekl předseda představenstva klubu Karel Poborský.

Jaroslav Machovec (*5. 9. 1986) je slovenský obránce, který debutoval ve slovenské lize v týmu FC Nitra v srpnu roku 2007. Od té doby odehrál již 49 zápasů, ve kterých vstřelil 3 góly. Od minulé sezóny působil ve slovenském Spartaku Trnava, kde stihl odehrát jedenatřicet utkání a dokonce odehrál i kvalifikační zápasy o Evropskou ligu. Tento pětadvacetiletý levý obránce přichází do Dynama na hostování s následnou opcí.