Fotbalisty Dynama čeká v sobotu 5. února od 18 hodin úvodní utkání jarní části FORTUNA:LIGY proti Spartě. Na základě listopadového opatření vlády ČR může přímo na stadionu sledovat utkání pouze 1000 diváků. Dynamo tedy umožní vstup pouze všem svým permanentkářům a obchodním partnerům klubu.

Pro FORTUNA:LIGU i nadále platí opatření vlády ČR, která už na podzim rozhodla o tom, že na sportovní a kulturní události smí dorazit maximálně 1000 diváků. Pro nejbližší domácí utkání se Spartou to znamená, že vstupenky se bohužel nebudou prodávat v online předprodeji ani na stadionu a sektor pro hostující fanoušky bude uzavřený.

Jako při posledních zápasech na Střeleckém ostrově platí, že všechny osoby na stadionu musí u vstupu prokázat svou bezinfekčnost. Ta lze doložit pouze certifikátem o dokončeném očkování a nebo certifikátem o prodělané nemoci covid-19 před méně než 180 dny. Osoby mladší osmnácti let se mohou prokázat negativním PCR testem, děti do dvanácti let svou bezinfekčnost prokazovat nemusí.

Klub zároveň důrazně připomíná, že je potřeba v průběhu zápasu mít na tribuně nasazený respirátor třídy FFP2/KN95.

Na základě opatření vlády ČR je také zakázána konzumace alkoholických nápojů na veřejně přístupných místech. To tedy znamená, že na Střeleckém ostrově nebude možné koupit žádné alkoholické nápoje.