Již ve čtvrtek 6. srpna startuje prodej permanentních karet na sezonu 2020/21! Dynamo si váží velkého zájmu fanoušků a klub je rád, že může držitelům loňských karet umožnit přednostní nákup permanentek na novou sezonu!

Vzhledem k vládním nařízením a rozhodnutí Ligové asociace je jasné, že minimálně v úvodu sezony nebude možné stadion zcela zaplňovat. Necelé tři týdny před startem sezony se hovoří o variantě, že na zápasy bude moci chodit stejný počet fanoušků jako na konci loňské sezony. To pro stadion na Střeleckém ostrově znamená, že na zápasy bude moci chodit přibližně 1700 fanoušků. Dynamo chce tato místa nabídnout prioritně těm, kteří mají zájem o permanentní kartu. Přednost dostanou ti, kteří měli permanentku v loňské sezoně. V první vlně prodeje permanentek tak mohou svou permanentku získat ti, kteří měli jakoukoliv permanentní kartu v loňské sezoně. „V loňské sezoně bylo v oběhu přibližně 2000 karet. Na tuto skupinu lidí v první vlně prodeje cílíme a právě tito fanoušci budou mít nyní přednost. Prodej startující ve čtvrtek 6. srpna je určený výhradně pro tyto fanoušky," říká PR manažer Dynama Aleš Strouha.

Klub se rozhodl do prodeje uvolnit pouze permanentky s jednotnou cenou 2500 Kč. „Věříme, že naši fanoušci, kterých si moc vážíme, toto naše rozhodnutí pochopí. Je jasné, že značná část sezony bude poznamenána tím, že na fotbal nebude moci přijít vyprodaný stadion. Chceme se chovat jako dobrý hospodář a abychom alespoň částečně vykompenzovali velké ztráty ze vstupného, rozhodli jsme se u držitelů loňských permanentek pro jednotnou cenu karet pro novou sezonu," doplňuje generální manažer Dynama Martin Vozábal. Pokud v následujících týdnech dojde i k volnému prodeji permanentek (prodej by začal v pondělí 17. srpna) pro fanoušky, které v loňské sezoně kartu neměli, cena permanentek bude pro tuto skupinu 3000 Kč. „Vše ale záleží na tom, jaký bude zájem o permanentky ze strany loňských držitelů. Může se stát, že k žádnému dalšímu prodeji již nedojde, pokud stávající držitelé karet vykoupí kapacity, které máme nyní k dispozici. Navíc se může stát, že pokud permanentkáři zcela zaplní stadion, nebude již před jednotlivými zápasy probíhat prodej jednorázových vstupenek," dodává Vozábal.

Prodej permanentek startuje ve čtvrtek 6. srpna

Permanentní karty na sezonu 2020/21 začne klub prodávat ve čtvrtek 6. srpna. Prodej bude určený výhradně fanouškům, kteří byli držiteli permanentek v loňské sezoně 2019/20. Osobní prodej bude probíhat od čtvrtka pravidelně každy den od 9:00 do 15:00. Novinkou pro fanoušky je, že se karty budou prodávat na pokladně č. 6 za Východní tribunou (u parkoviště z ulice Boženy Němcové).

Platba v hotovosti i kartou

Stejně jako v minulých letech je při osobním nákupu na pokladně stadionu možné permanentky platit v hotovosti. Novinkou je ale to, že během osobního nákupu bude možné platit také platební kartou.

Permanentky je možné nakupovat také online z domova!

Velkou novinkou je pak především to, že fanoušci Dynama budou moci permanentní karty nakupovat z pohodlí domova. Ve čtvrtek 6. srpna totiž začne online prodej permanentních karet prostřednictvím systému CBsystem (permanentky.cbsystem.cz). Opět platí, že tento prodej bude určený pro držitele karet z loňské sezony. K možnosti vytvoření online objednávky bude muset každý držitel karty zadat číslo své permanentky z loňské sezony. Po nákupu permanentky online bude plastová karta zaslána poštou, poštovné navíc se neplatí.

Nová permanentka "Dynamo Premium"

Klub pro nejvěrnější fanoušky připravil exkluzivní permanentku s názvem "Dynamo Premium". Držitelé těchto karet získají vedle svého místa na tribuně mimo jiné i speciální certifikát, originální klubový dres s vlastním jménem, novou klubovou šálu a také možnost účasti na VIP klubových akcích v průběhu sezony.

Ceny permanentních karet pro sezonu 2020/21

Držitelé permanentních karet budou moci získat novou permanentku za cenu 2500 Kč. Cena permanentky "Dynamo Premium" je stanovena na 9105 Kč a bude možné ji zakoupit jak osobně na pokladně, tak online přes internet. Podle zájmu o prodej pak bude následně rozhodnuto o tom, zda dojde k dalšímu volnému prodeji pro ostatní fanoušky, kteří v loňské sezoně permanentku neměli.

Benefity pro držitele permanentních karet

  • permanentní karty platí vedle ligových zápasů i na všechny pohárové a přípravné zápasy
  • držitel permanentní karty může v den domácího zápasu jezdit hodinu před výkopem a hodinu po zápase zdarma MHD v Českých Budějovicích
  • držitel permanentky STANDARD získá tři měsíce zdarma na IDNES PREMIUM, držitel permanentky DYNAMO PREMIUM získá zdarma celoroční IDNES PREMIUM
  • držitel permanentky získává slevu 400 Kč na O2 TV Sport Pack – roční předplatné za výhodnou cenu 1 399 Kč
  • držitel permanentky získává 25% slevu do Fotbalparku Hluboká
  • držitel permanentky získává 10% slevu na půjčovné v Elva Profi a 3-10% na nákup nového zboží
  • držitel permanentky získává 15% slevu na nákup v obchodě s pracovním oblečním Canis

Držitelé průkazu ZTP/P mají nárok na volnou vstupenku, která se bude vydávat vždy v den zápasu na pokladně č. 10 za severní tribunou (od Würthu). Kapacita míst pro ZTP/P je omezena na 20 osob.

Sektorové rozložení stadionu


Prodej permanentek na pokladně číslo 6 za tribunou Východ
pondělí   9.00 - 12.00 a 12.30 - 15.00
úterý   9.00 - 12.00 a 12.30 - 15.00
středa   9.00 - 12.00 a 12.30 - 15:00
čtvrtek   9.00 - 12.00 a 12.30 - 15.00
pátek   9.00 - 12.00 a 12.30 - 15.00

V případě jakýchkoliv dotazů kontaktujte klub na emailové adrese klub@dynamocb.cz