Znovu hýřil pohybem, byl aktivní a nabízel se. Odměnou pro něho byla vyrovnávací branka, která ovšem na body nestačila. Patrik Brandner se trefil po dlouhé době, ale po utkání s Boleslaví z toho neměl žádnou radost. Jihočeši padli kvůli dvěma brankám ze závěru zápasu a prohráli podruhé v řadě na domácím stadionu.

Je domácí utkání s Mladou Boleslaví velkým zklamáním?
Samozřejmě. Myslím si, že jsme byli celkově lepším týmem, vytvořili jsme si více šancí. Navíc jsme za stavu 0:1 neproměnili penaltu. I bod by byl po průběhu zápasu málo, nakonec nemáme ani ten.

Skóroval jste po dlouhé době, proti Boleslavi jste vyrovnal na 1:1. Je to pro vás povzbuzení do dalších zápasů?
To zřejmě ano, ale bych byl radši, kdybych se vůbec netrefil a vyhráli jsme. Bylo by to mnohem lepší.

Co se stalo v závěru, kdy jste měli velký tlak, ale soupeř nakonec rozhodl o svém vítězství?
Neřekl bych, že to byla smůla. Při prvním gólu někdo zařval, že to byla ruka, takže jsme všichni přestali hrát. Rozhodující branku jsme dostali po standardce, to se v závěru zápasu nemůže stát.

Za jeden týden jste prohráli podruhé kvůli brance ze samého konce zápasu. Mrzí obě prohry o to víc?
V Liberci jsme inkasovali taky těsně před koncem, s Boleslaví to bylo ještě o něco později. Bolí to mnohem víc. Kdybychom inkasovali na začátku, tak máme celé utkání na to, abychom s tím něco udělali. Takhle už s tím nejde nic dělat.

Je třeba znovu bodovat v dalším kole, kdy jedete do Zlína?
Pustíme si video a řekneme si, co jsme dělali za chyby. Pojedeme tam pro tři body, protože bychom si taky měli připsat vítězství.