Už v pátek přijede do Budějovic úřadující český mistr, pražská Slavia. Zároveň si Fortuna připravila pro fanoušky na jihu Čech zábavnou fotbalovou střelnici, na které mohou soutěžit o velmi atraktivní ceny.

Fortuna fotbalová střelnice je fanouškům nejvyšší soutěže známá už z minulého ročníku. Z její návštěvy na jihu Čech měl dokonce radost i kapitán Dynama Jiří Kladrubský. „Sice jsme rok čekali, ale dočkali jsme se,“ těšilo ho.

A unikátní atrakci si společně se čtyřmi spoluhráči a generálním manažerem klubu hned vyzkoušel. Šestice zástupců Dynama ve složení Jiří Kladrubský, Petr Javorek, Lukáš Provod, Jindřich Staněk, David Ledecký a Martin Vozábal ale měla hodně náročnou šichtu, aby ukázala, že patří ke střelecké elitě. Do branky hráči mohli pálit jen z voleje a po nadhozu o trampolínu. Taková jsou pravidla fotbalové střelnice. Na střelbu navíc měli časový interval šedesáti vteřin a mezi třemi tyčemi pořádnou překážku – gólmana Jana Bartulíka. Jak se s takovou výzvou naši fotbalisté vypořádali?

Roli nadhazovače zastal Martin Vozábal. A šlo mu to víc než dobře. První dva pokusy skončily v síti. Pak naše fotbalisty trochu zradila koncovka. Přišlo na řadu třeba nastřelené břevno nebo pokusy, které šly těsně vedle obou tyček. Po půl minutě na jejich kontě svítily pouhé tři trefy. Ve druhé půlce časového limitu se ale Kladrubský a spol. již rozstříleli, přidali dalších šest zásahů a stanovili skóre na pěkných devět branek.

Chcete si zkusit, jak to půjde na střelnici vám, porovnat svůj výkon s hráči Dynama a vyhrát krásné ceny?

Vytvořte si tým o dvou až deseti hráčích a vyrazte na bitvu se Slavií, která odstartuje v pátek 16. srpna v 18:00. Střelnice bude připravena dvě hodiny před zápasem. Nejlepší tým vyhrává poukaz na 10 000 korun do fanshopu Dynama. Každý si zároveň odnese stokorunovou poukázku na sázení.

Fortuna navíc nově rozdává ceny i spoustě dalších fanoušků, kteří se střelecké soutěže neúčastní. Pokud vítěz ze střelnice o poločasové přestávce zopakuje dobrý výkon a překoná metu devíti tref našich fotbalistů, mohou se příznivci na tribunách dočkat jackpotu v podobě 200 kusů šál Dynama a 370 kusů poukázek do restaurací McDonald‘s!

A pokud nevyhrajete, nemusíte smutnit. Na facebookové události budou po utkání zveřejněna videa se střelbou všech týmů. Získáte tak na svůj zážitek i unikátní vzpomínku. Tak rozhodně neváhejte a přijďte v pátek fandit.