Dynamo hlásí další posilu. Na jih Čech se vrací záložník Filip Havelka, který bude v klubu hostovat do konce sezony. „Stáli jsme o něj od začátku přípravy. Jsme rádi, že se vedení klubu podařilo jeho příchod dotáhnout. V uplynulé sezoně to pro nás byl klíčový hráč a věřím, že na to naváže i v té probíhají,“ pochvaluje si jeho příchod trenér David Horejš.

Staronová posila týmu se zapojila už dnes do tréninku a k dispozici by hráč mohl být už pro páteční utkání v Ostravě.

Filip Havelka měl na jihu Čech uplynulou sezonu velmi povedenou a velkou měrou přispěl k sedmému místu po základní části. Patřil k nejvytěžovanějším fotbalistům, když odehrál 1 900 minut a připsal si krásný gól do sítě Mladé Boleslavi v prvním jarním kole, který fanoušci v dubnu vyhodnotili jako nejhezčí gól Dynama do pauzy způsobené koronavirem.

V létě se vrátil do svého mateřské oddílu. V pražské Spartě se zkoušel prosadit do sestavy. Na soustředění v Rakousku dokonce skóroval do sítě Hornu a zůstal v týmu až do začátku soutěže. V prvním kole v Olomouci se ale na hřiště nedostal a teď zkusí navázat na své výkony z uplynulé sezony v dresu Dynama.

Připomeňte si branku Filipa Havelky do sítě Mladé Boleslavi.