Fotbalisté Dynama znovu podpořili dobrou věc a darovali krevní plazmu v českobudějovické pobočce společnosti Cara Plasma. Výtěžek z akce poputuje na konto Nadačního fondu Černobílé srdce.

Vzájemná spolupráce mezi Dynamem a Cara Plasmou pokračuje velice aktivně i nadále. Stejně jako na podzim, tak i na jaře darovali fotbalisté krevní plazmu, která je v moderní medicíně nenahraditelnou součástí celé řady léků.

Finanční náhradu, na kterou má každý odběratel nárok, všichni darovali na konto Nadačního fondu Černobílé srdce. „Je skvělé, že se nám podařilo společně s Cara Plasmou domluvit další odběr krevní plazmy. Tentokrát se kromě hráčů zapojili i trenéři z akademie, takže jsme měli opravdu velké zastoupení," popisuje marketingový specialista klubu Milan Džuba.

„Jsem rád, že jsem opět mohl přispět na dobrou věc a podílet se na darování krve. Plazma může komukoliv z nás někdy zachránit život, takže to považuji za velice důležité," řekl záložník Patrik Hellebrand, který byl na odběru už podruhé.