Aktivita na hřišti, aktivita také mimo hřiště. Dynamo před Vánoci podpořilo v rámci Nadačního fondu Černobílé srdce děti ze spolku Dialog CB, děti z azylového domu Filia, českobudějovický hospic a zapojilo se také do projektu Vánoční beránek. Díky finanční pomoci Dynama najdou pod stromečkem vánoční dárek Kristiánek a Tomášek.

Nadační fond českobudějovického Dynama s názvem Černobílé srdce před Vánoci naděloval radost. „Před svátky jsme se rozhodli podpořit některé neziskové organizace a potěšit jejich klienty vánočními dárky," uvedl marketingový manažer Filip Kortus.

Jihočeský klub daroval svačinové boxy dětem ze spolku Dialog CB založeného v roce 2014 za účelem podpory fundraisingových aktivit a navázání spolupráce a partnerství subjektů neziskového a ziskového sektoru v Českých Budějovicích.

Další informace o spolku Dialog CB na jeho webových stránkách.

Vánoční dárky věnoval také Domácímu hospicu sv. Veroniky v Českých Budějovicích, který nabízí specializovaný typ péče, jejímž cílem je, aby i těžce nemocný člen rodiny mohl žít a prožít závěr svého života doma mezi svými nejbližšími.

Další informace o hospicu sv. Veroniky na jeho webových stránkách.

Klub se zapojil také do projektu Vánoční beránek, který se stará o to, aby přinesl radost pod stromečkem dětem bez dárků. Finanční podpora byla využita na nákup vánočních dárků pro dvě vybrané děti, Kristiánka a Tomáška.

Fotbalisté a členové realizačního týmu Dynama rozradostnili také děti z azylového domu Filia, kterým nakoupili dárky v podobě nejrůznějších hraček. „Velmi si vážíme toho, že i v této nelehké době myslíte na druhé a pomáháte našim dětem vytvořit hezké zážitky, krásné vzpomínky a vykouzlit úsměv na jejich tvářích při rozbalování dárku,“ děkovala ředitelka za Jeslová a azylová zařízení České Budějovice Mgr. Lenka Lerchová.