Vedení klubu SK Dynamo České Budějovice pokračuje v tvorbě kádru pro jarní část sezony ve Fotbalové národní lize. Prvním novým hráčem, který bude s určitostí na jaře v Dynamu působit, je David Brunclík. Ten podepsal v budějovickém klubu smlouvu o hostování. V týmu naopak nebude brankář Lešňovský, o post gólmana se nyní uchází Dominik Rodinger.

Na začátku přípravy se v týmu Dynama objevilo hned několik fotbalistů, kteří se pokoušeli prosadit do ligového A-týmu. Smlouvu v klubu má již podepsanou David Brunclík, který by měl vyztužit záložní formaci. Další dva hráči své působení na jihu Čech ukončili. Šanci hrát za Dynamo nakonec nedostali Tomáš Lešňovský a ani Haris Redzepi, jejichž testy byly v Dynamu ukončené.

S týmem se i v průběhu tohoto týdne nadále připravují Ondřej Herzán a Goran Antunovič. O své místo v kádru Dynama by se měl také poprat nově testovaný brankář Dominik Rodinger, který na podzim působil ve slovenské Banské Bystrici. Všichni testovaní hráči budou moci trenéry Dynama o svých kvalitách přesvědčit již v sobotu, kdy se Dynamo v rámci Tipsport ligy střetne v Praze v Edenu s prvoligovým celkem Bohemians Praha 1905.