Fotbalistky Dynama zvládly důležitý zápas s Bohemians Praha. Dvakrát museli dotahovat náskok soupeřek a dvakrát se jim to podařilo. Konečná remíza 2:2 se silným soupeřem jim zachovala náskok na čele tabulky divizní skupiny D.

Jihočešky vstoupily do utkání nervozně a na jejich kombinaci to bylo znát. Úvod střetnutí patřil hostujícím hráčkám. Už v 7. minutě dostaly fotbalistky Bohemians domácí jedenáctku po tlak. Měly asi čtyři rohy za sebou a z brankové čáry po posledním z nich vyhlavičkovávala míč Školková.

V 18. minutě už se hráčky Bohemians dostaly do vedení. Hostující tým zahrával přímý kop. Brankářka Tereza Koláčková a Aneta Svobodová se špatně domluvily a byl z toho vlastní gól druhé jmenované – 0:1. Hráčky v zelenobílém se radovaly, ale radost jim moc dlouho nevydržela. Ve 22. minutě našla Hrubá na vápně Anetu Svobodovou, ta se chytře uvolnila a tvrdou ranou k tyčce nedala soupeřkám šanci – 1:1. Vyrovnaný stav dlouho nevydržel a měnil se po dalších čtyřech minutách. Kateřina Šuleková obrala o míč Terezu Školkovou, která ho vyvážela, postupovala ze strany na bránu a povedenou střelou překonala budějovickou brankářku – 1:2.

Do druhé půle tak šly domácí hráčky s vidinou toho, že ji zvládnou lépe než tu první. A to se jim také dařilo. Soupeřky přehrávaly, tlačily se do zakončení a i když narážely na tvrdé a houževnaté soupeřky, stejně dokázaly vyrovnat. Aneta Svobodová střelou z 30 metrů překonala gólmanku Bohemians – 2:2. Hostující hráčky si během druhé pětačtyřicetiminutovky vypracovaly jen jednu šanci, kterou zakončily střelou do břevna. Domácí mohly i vyhrát. V 80. minutě kopala trestný kop Aneta Svobodová, ale její povedenou střelu k tyčce tygřím skokem zastavila brankářka.

Petr Kocina, trenér Dynama: Dá se říct, že jsem s remízou vzhledem k průběhu zápasu spokojený. Udržela nás na prvním místě tabulky. První poločas jsme nehrály dobře. Hráčky byly nervozní. Ve druhém poločase jsme se zlepšily, tlačily a Bohemka jen nakopávala balony. Pozitivem také bylo, že poprvé nastoupily dvě dorostenky Skálová a Traplová. Negativum zápasu byly čtyři odvezené hráčky sanitkou. Jedna na straně hostujícího týmu a tři na naší. Přeji všem hráčkám brzké uzdravení.