Fanoušci a příznivci černobílého klubu nově nakoupí věci z fanshopu také v prodejně Hypermarketu Globus České Budějovice. Při příležitosti oslav 25 let od založení Globusu navíc proběhne v sobotní dopoledne od 10:30 autogramiáda hráčů a členů Dynama. Dorazí třeba Vojtěch Vorel nebo Jiří Kladrubský.

V pátek se poprvé díky vzájemné spolupráci objevily v Hypermarketu Globus věci z fanshopu Dynama. „Po uzavření prodejny Věci na fotbal na Palackého náměstí nám ve městě chyběla oficiální kamenná prodejna. Jsem rád, že jsme se domluvili s místním Hypermarketem Globus. Chtěl bych poděkovat zejména paní Dolné a panu řediteli Jungovi z českobudějovického Globusu za ochotný přístup a profesionální spolupráci. Věřím, že budou naši fanoušci s nabízeným sortimentem spokojení," pochvaluje si marketingový specialista Milan Džuba.

I zástupci Hypermarketu Globus v Českých Budějovicích mají z nové prodejny radost. „Fotbalovému Dynamu dlouhodobě moc fandíme. Jsme rádi, že pokračujeme ve vzájemné spolupráci a nově můžeme nabízet fanouškům klubové předměty na prodejní ploše Hypermarketu Globus v Českých Budějovicích," řekl ředitel Ing. Lumír Jung.

Součástí otevření nové prodejní plochy je také akční nabídka s partnerem klubu Budějovickým Budvarem. Při koupi jakéhokoliv produktu z nového fanshopu dostanou zákazníci dvě plechovky půllitrového ležáku Budvar zdarma.