Fotbalisté Dynama vstoupí do nové sezony FORTUNA:LIGY ve zbrusu nových dresech. Jihočeši zůstali samozřejmě věrni černobílé kombinaci, avšak pro novou sezonu zvolili moderní pruhy s nezvyklým vzorkem. Dominantou dresu pak bude logo společnosti Budějovický Budvar.

Klub se snaží vzhled dresů inovovat před startem každé nové sezony a nejinak tomu bylo i letos. Dynamo ve spolupráci s firmou Adidas vybralo odvážné a netradiční černobílé dresy. Vedle tradičních prvků jako jsou logo klubu a logo města dominuje dresům nově také logo pivovaru Budějovický Budvar.

„Považuji za úspěch celého klubu, že jsme se s budějovickým Budvarem domluvili. Je to pro nás velká čest, že po letech máme na dresech opět logo nejznámějšího budějovického pivovaru. Všichni asi víte, že jsem v minulosti v Budvaru v devadesátých letech pracoval jako poradce. Jsem rád, že jeho logo je opět na našich dresech," řekl předseda představenstva Dynama JUDr. Vladimír Koubek.

Nové dresy byly k vidění poprvé v úterý odpoledne, kdy proběhlo tradiční fotografování týmu před novou sezonou. „Nové dresy jsou opravdu moc pěkné. Všichni věříme tomu, že nám v sezoně přinesou štěstí a že se nám v nich bude herně i výsledkově dařit. Samozřejmě uděláme vše pro to, aby jejich křest v ostrém zápase s Teplicemi dopadl úspěšně," řekl nový kapitán A-týmu Dynama Martin Králik.

Nové dresy budou velmi brzy k dostání i v klubovém fanshopu. Bohužel ještě ne při nedělním zápase s Teplicemi. Důvodem je to, že klub do poslední chvíle finalozoval grafickou podobu a rozložení log partnerů klubu a těsně před startem sezony se prioritně řešily dresy pro hráče A-týmu. V nejbližších dnech samozřejmě přijdou na řadu i originály a repliky pro fanoušky.