Fotbalový klub SK Dynamo České Budějovice se před začátkem jarní části Gambrinus ligy posílil o další hráče. Na jih Čech přichází na hostování ze Slovanu Liberec šestadvacetiletý obránce LOVRE VULIN a na přestup přichází třiadvacetiletý obránce BORISLAV SIMIĆ.

Lovre Vulin (* 2. září 1984) je chorvatský obránce, který s fotbalem začínal v FK Pakostane. Přes NK Zadar se dostal do Hajduku Split a později třeba také do belgického Standardu Lutych. Vůbec poprvé byl v Čechách k vidění jako Slavií Praha testovaný hráč, kdy v zimní Tipsport lize v roce 2008 nastoupil v sešívaném dresu proti Dynamu České Budějovice. Ve Slavii ale nakonec nezůstal a v létě roku 2008 posílil Slovan Liberec, do kterého přišel po angažmá v maďarském Zalaegerszegu.

Za dvě a půl sezony na severu Čech nastoupil k 41 zápasům v Gambrinus lize, během kterých zaznamenal čtyři branky. Jeho nejoblíbenější místo v sestavě je levý kraj obrany, nastupovat ale může I v záložní formaci. Do Dynama přichází na hostování do konce jarní části Gambrinus ligy (15.6. 2011), protože mu v létě končí v Liberci smlouva.

Borislav Simić (* 15. května 1987) je rodák ze srbského Bělehradu. Během své kariéry hrál od roku 2005 do roku 2007 třetí srbskou ligu za tým Radnicki JP Beograd, stejnou soutěž si pak zahrál i v FK Bělehrad, aby pak v roce 2009 odešel do druholigového Banat Zrenjanin. Vůbec poslední angažmá absolvoval v dalším srbském klubu FK Teleoptik Bělehrad.

Tento třiadvacetiletý levý obránce se představil na začátku ledna letošního roku na testech v Českých Budějovicích a dobrým výkonem v zápase Tipsport ligy proti Bohemians 1905 zaujal kouče Dynama Jaroslava Šilhavého.