Českobudějovické Dynamo do nové sezony vstoupí se změnami v realizačním týmu. Ke změně došlo na pozici trenéra brankářů, do jihočeské metropole se vrací Patrik Macej. Klub chce také posílit o asistenta trenéra.

Klub se na konci základní části rozešel s trenérem gólmanů Zdeňkem Křížkem, po němž práci s brankáři převzal bývalý brankář Českých Budějovic Pavel Kučera. Ten v další sezoně však v Dynamu nadále působit nebude. „S Pavlem jsme byli domluveni na spolupráci do konce sezony. Tímto mu mockrát děkujeme, i díky němu jsme se v lize dokázali zachránit,“ uvedl sportovní ředitel Jihočechů Milan Čadek.

Po Pavlu Kučerovi na pozici trenéra gólmanů po štacích v Jablonci a v Podbrezové přichází Patrik Macej, který už dříve v Dynamu na stejné pozici působil.

Klub také ke stávajícímu tandemu Jiří Lerch – Jiří Kladrubský hledá ještě druhého asistenta trenéra. V této roli na trénincích a při zápasech v uplynulé sezoně častokrát působil manažer A-týmu Ivo Táborský, jemuž chce Dynamo přivedením druhého asistenta ulevit.