Fotbalové Dynamo si i během koronavirové pandemie pojišťuje služby důležitých hráčů. Již před časem podepsali nové smlouvy v klubu Pavel Novák s Patrikem Brandnerem, přesně v polovině dubna se k nim přidali také Matej Mršič a Lukáš Havel.

Mimořádná sezona Dynama se projevila na přestupovém trhu zvýšeným zájmem o budějovické hráče. Vedení klubu tedy před koncem sezony 2019/20 nelení a snaží se svým hráčům nabízet nové prvoligové smlouvy pro následující období.

Již v úvodu jara podepsali nové smlouvy obránce Pavel Novák a také záložník Patrik Brandner. Oba mají v Dynamu aktuálně kontrakt do léta 2022. „Novou smlouvu v Dynamu považuji za odměnu za svou práci. Zájmu vedení klubu o mou maličkost si neskutečně vážím a budu dělat vše, co bude v mých silách, abych Dynamu důvěru vrátil na hřišti," nechal se již během soustředění na Kypru slyšet Patrik Brandner.

V probíhající pauze zaviněné pandemií koronaviru COVID-19 se nových smluv v Dynamu dočkali další dva hráči. Nové kontrakty do léta 2023 podepsali Lukáš Havel a Matej Mršič. „Jsem šťastný, že v klubu mohu nadále působit. Dynamu děkuji za důvěru a vždy se budu snažit, abychom hráli co nejlépe a abychom hned v letošní sezoně po skončení pandemie skončili nejhůře v první šestce," řekl chorvatský křídelník bezprostředně po podpisu smlouvy.

Všichni čtyři fotbalisté patří k důležitým členům sestavy Dynama. Lukáš Havel odehrál v letošní sezoně 24 zápasů, v nichž zaznamenal šest gólů. O jednu branku méně vstřelil Patrik Brandner, který ke gólům přidal i pět gólových asistencí. Matej Mršič vstřelil letos dva góly a na dalších pět přihrál. Celkově nastoupil do dvaadvaceti zápasů. Na postu levého obránce pak pravidelně hraje Pavel Novák, který má na kontě 22 zápasů v letošní sezoně. Za Dynamo nastoupil v první a druhé lize již v 205 utkáních!