Nebýt jeho centru, který si srazil do vlastní sítě plzeňský Jemelka, Dynamo by závěrečný tlak a honbu za vyrovnáním možná ani nezahájilo. Benjamin Čolić věřil, že jeho tým na hřišti loňského mistra FORTUNA:LIGY alespoň jeden bod urve. Stejně jako ostatní byl ale zklamaný.

Benjamine, jak zápas hodnotíš?
Škoda, že z toho nakonec nemáme nic. Minimálně bodík jsme si zasloužili, hráli jsme dobře. Nechci komentovat některé situace, které v zápase byly, ale musím. U druhého gólu byl jasný faul, ve dvou případech mohl rozhodčí zapískat penaltu pro nás. Dokonce i hráč soupeře přiznal, že byla na Matouška jasná penalta. Ale bohužel, musíme jít dál. Máme se od čeho odpíchnout. Dneska jsme podali dobrý výkon.

Dobrý výkon, kterému chyběl vyrovnávající gól.
Je to tak. Měli jsme dost situací a šancí. I podle statistik jsme byli lepším týmem než Plzeň, ale bohužel. První gól jsme dostali po tom, co jsme měli roh. Tak to nejde, na tom musíme zapracovat. Jeden gól jsme i dali, myslím si, že hodně zasloužený. Zasloužili jsme si jich dát ještě víc, ale bohužel máme nula bodů. Musíme jít dál, nesmíme koukat na ostatní a soustředit se sami na sebe.

Věřil jsi, že po snížení přijde ještě vyrovnání?
Věřil jsem v to absolutně. Věřil jsem, že aspoň bod uhrajeme. Od první do poslední minuty jsme kontrolovali zápas, Plzeň byla zalezlá a skoro celý tým stál na jejich vápně. Měli jsme šance, ale nevyšlo to.