Fanoušci Dynama mají jedinečnou možnost získat krásnou památku na ligovou sezonu 2020/21. Klub totiž věnoval do aukce originální hrané dresy hráčů A-týmu z právě skončeného ročníku FORTUNA:LIGY. Výtěžek z aukce poputuje do Nadačního fondu Černobílé srdce.

Klub do aukce na webu www.sportovniaukce.cz připravil prakticky kompletní sadu originálních dresů hráčů A-týmu Dynama. Jedná se o sadu, ve které tým dohrával sezonu 2020/21. Dresy jsou unikátní z několika důvodů. Ve zmiňované sadě dresů tým odehrál mimo jiné poslední dva ligové zápasy. Ve 33. kole proti Slovácku se s kariérou profesionálního fotbalisty loučil dlouholetý kapitán Dynama Jiří Kladrubský a právě proto je na dresech pod logem města vytištěný podpis Jiřího Kladrubského.

Po zápase se Slováckem byla celá sada dresů doplněna o štítek, kde jsou vyobrazena loga týmů Slavie Praha a Dynama České Budějovice a také datum 29. 5. 2021, tedy den, kdy se odehrál poslední zápas sezony 2020/21 na hřišti mistrovské Slavie Praha.

Výjimku tvoří pouze brankářské dresy Jaroslava Drobného a Vojtěcha Vorla. Do aukce byly zařazené oranžové verze dresů, tedy jiná varianta než ve které Dynamo nastoupilo k závěrečným dvěma kolům FORTUNA:LIGY.

Aukce dresů startuje ve středu 9. června a její konec je naplánovaný na pondělí 21. června v 18 hodin. Ke každému dresu klub dodá certifikát pravosti. Celkový výtěžek aukce poputuje na transparentní účet Nadačního fondu Černobílé srdce. Nadační fond Černobílé srdce zastřešuje charitativní a CSR aktivity fotbalového klubu SK Dynamo České Budějovice. Mezi subjekty, které tento nadační fond podporuje, patří českobudějovické Centrum Bazalka, Dětský domov v Horní Plané a nebo Potravinová banka Jihočeského kraje. Patronem Nadačního fondu Černobílé srdce je fotbalista Dynama Jiří Kladrubský.

Do aukce vstoupíte kliknutím na obrázek níže.

Aukce dresů