Již v pátek 25. září hrají fotbalisté Dynama České Budějovice další domácí zápas. V něm se střetnou s pražskými Bohemians, kteří jsou neodmyslitelně spjati s klokany. Právě proto si Dynamo se ZOO Hluboká připravilo speciální akci. Návštěvníci ZOO se mohou vyfotit s klokanem a získat tak volné vstupenky na fotbal!

Princip akce pro fanoušky fotbalu je velmi jednoduchý. Od pátku 18. září až do čtvrtka 24. září se mohou návštěvníci ZOO Hluboká vyfotografovat u výběhu klokanů u speciálně připravené cedule s klokanem propagující naší akci. Fotografii pak stačí nahrát na sociální sítě a při splnění jednoduchých podmínek získat dvě vstupenky na zápas proti Bohemians Praha 1905, který se hraje v pátek 25. září od 18 hodin na Střeleckém ostrově.

Jak nahrát fotografie?

Do akce se můžete zapojit dvěma způsoby, stačí si vybrat jeden.

1) Nahrání fotky na Facebook
Na klubovém Facebooku stačí pod příspěvek věnovaný akci nahrát fotografii ze ZOO Hluboká.
Příspěvěk na Facebooku naleznete ZDE

2) Nahrání fotky na Instagram
Do akce se zapojíte také tak, že na svůj instagramový profil umístíte požadovanou fotografii ze ZOO Hluboká a fotografii otagujete spojením #DYNAMOSKLOKANEM.

Tím ale spolupráce se ZOO Hluboká nekončí. Akce totiž platí i obráceně. Držitelé permanentních karet a vstupenek na zápas s Bohemians Praha 1905 mají totiž v době od 26. září do 28. září 50% slevu na vstupné do ZOO Hluboká. Stačí jen na pokladně ZOO předložit permanentku nebo vstupenku a sleva bude okamžitě odečtena.