Fotbalisté juniorského týmu Dynama v dresu Strakonic uhráli v domácím zápase s Domažlicemi remízu 1:1. V zápase 29. kola vedli po přímém kopu Radoucha 1:0, o vyrovnání se dvacet minut před koncem postaral hostující Petráček.

V předposledním domácím zápase letošního ročníku ČFL získali fotbalisté Strakonic bod za remízu 1:1. V utkání proti Domažlicím otevřel skóre zápasu ve 41. minutě z přímého kopu David Radouch a přestože hosté byli hodně aktivní, dlouho se zdálo, že by tento gól mohl být vítězný.

Jihočechy držel především brankář Bárta, který se na trávník vrátil po několikatýdenní pauze zaviněné operací menisku. V 72. minutě ale nedokázal zabránit gólu Tomáše Petráčka, který prošel obranou a dobře zamířil přesně k tyči.